Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tetszenek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszenek az alábbi csajok? Szépek? Melyiket fogadnátok el barátnőnek? Pontozás 0-10!

Figyelt kérdés

Kérlek, pontozzátok őket 0-10-ig! Mennyire tetszenek? Én igyekeztem nekem tetszőket választani, kigyűjteni! Írhattok róluk pár gondolatot, benyomást, véleményt! Kort, nemet írjatok légyszi!


1.) Benák Tünde [link] 2007.10.24. elég vonzó, nem?

2.) Börcsök Bernadett [link] kicsit vékonyka, de bájos

3.) Szőke Linda Kata [link] nagyon jó, sportos alakja van

4.) Jakus Lili [link] visszafogott, szerény, de bájos

5.) Markovics Edina [link] latinosan vagy romás beütéssel is lehet szép valaki

6.) Nagy Klára [link] 2008.11.10. Alapból szép, természetes lány, tud vagány is lenni. A 9. és a 11. képe gyönyörű! Igaz, hogy utóbbi nem természetes kép, de akkor is gyönyörű!

7.) Kiss Vivien [link] Könnyűvérűnek tűnik a képei alapján, talán nem annyira válogatós, nem "ragaszkodik" egy partnerhez. Szerintem kevés férfi tudna neki ellenállni, mert ettől függetlenül elég jól néz ki. Szerintem tipikus tini k... benyomás. Elég kihívó.

8.) Balogh Renáta [link] 2009.04.06. Gyönyörű bájos csaj, amolyan barátnőnek való.

9.) Király Liliána [link] Ő is barátnőnek való típus, nem? :-) A neve is nagyon szép!

10.) Tóth Anikó [link] 2009.06.22. Szerintem ölelni való csaj, nagyon jól néz ki, karcsú, van stílusa is. Jó annak, aki hozzábújhat! Bár a sok piercingért kár!

11.) Varga Rózsa [link] 2009.10.28. Mellesleg Ő is szép, nem? Érettebb típus.

12.) Bánfi Rita Katalin [link] 2009.11.03. Szép, vonzó, egyedi csaj!

--------------------------------------

Kérlek, pontozzátok őket 0-10-ig! Lenne olyan, amelyik nem tetszik? Kivel járnátok a külső alapján és ki az, aki "csak úgy" tetszik? (Lányok is írhatnak!)

Nálam külsőre mind 10-es! 23/F


2009. nov. 18. 11:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem járok senkivel külső alapján -.-" Vagy tetszik belül is, vagy nem. Így nem tudom megállapítani nagyon, hogy ki tetszik. Jól néznek ki mindannyian, szépek, de ennyi. Ennél többet nem tudok mondani. Bocs...


22/F

2009. nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ok, persze megértem. Én sem járok csak külső alapján senkivel sem. (De szerintem azért vannak, akik igen.) Akkor lehet pontozni (mint egy szépségversenyen)! Ki tetszik, ki nem? Miért és mennyire?
2009. nov. 18. 11:49
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
Jó hogy nem mindjárt százat linkeltél be :/
2009. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ritka az olyan szépségverseny, ahol csak 3 csaj versenyez.
2009. nov. 18. 11:52
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom te is köztük vagy.

Nah mond melyik, kapsz 1 tizest, többiek egyest, és már túl is estünk a formaságokon.

2009. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Na ez szép, terjedelmes kérdés és egyben nyálcsorgatás is lesz - itt előre leszögezném, hogy még egyik képet se láttam, mikor ezt írom. Most kezdek bele:

Benák Tünde: alakja egész jó, pont olyan vékony, ami még tetszik, melle egy nagyon picit, tényleg csak egy hangyányit lehetne nagyobb. Az arca kicsit pufi a 4. képet megnézve, aránytalan a testéhez képest.- szerintem. Kibontott haja viszont nagyon szép.

Börcsök Bernadett: nagyon kislányos nekem.. Mellei olyanok, amilyennek lennie kell az én ízlésvilágom szerint, de combja "vastag". Vékony combú lányokat szeretem. Arcát már említettem azzal, hogy kislányos, de egyáltalán nem tetszik.

Szőke Linda Kata:na ő pl egyáltalán nem jön be! Kép is kevés róla, azok sem előnyösek róla. :S

Jakus Lili: egész kép egy teljes photoshop rémálom. Nagyon el lett cs.szve, úgy néz ki mind Wednesday az Adams familyből egy nyaraláson.

Markovics Edina: fekete hajat nagyon szeretem egy lányon, de neki nem áll jól. Feje is olyan unott, neki sem a legjobb képe ..

Nagy Klára: haja nagyon szép, de nem szeretem ezeket a karácsonyfadísz fülbevalókat. Ajkai, szeme és haja alapján tökéletesen el tudnám képzelni, mint egy "reklámarcot", de úgy különösebben semmi nem fog meg benne.

Kiss Vivien: nagyon kihívó, ez a "szexi" beállás nekem nem jön be, nem nőies, inkább k.rvás.

Balogh Renáta: egész jó.. Ehhez nem tudok mit különösebben hozzáfűzni. Vékony, szép fekete haj, szép cicik - utolsó pózolós kép nem kellett volna róla.

Király Liliána: haja illik hozzá, de nem az én világom. Lehet, hogy vékony, meg egész szép méretű cicije van, de az arca nem tetszik :/

Tóth Anikó: nem fűzök hozzá semmit, nem tetszik.

Varga Rózsa: vékony, formás, de egy patronos. Nagyon r.bancos képek, ha ez alapján kéne eldönteni, hogy randizok -e valakivel - álmodik a nyomor:F, de Isten adja, hogy egyszer nekem kelljen választanom -, nem választanám semmiképpen.

Bánfi Rita Katalin: Erről a képről nem derül ki semmi, igazán lehetne színes, mellei elölről nem eldönthetőek, ezzel a beállással és vállakkal leginkább egy 80-as évekbeli fotómodellhez hasonlít.


És most a végső értékelések:

Benák 7,5-8

Börcsök 5

Szőke Linda K 4,5

Jakus 3

Markovics 3

Nagy Klára 6,5

Kiss Vivien 6

Balogh Renáta 8-8,5

Király 3

Tóth Anikó - nem értékelném

Varga Rózsa - ha egy éjszakát nézünk 9, ha mint barátnőt 2,5-3

Bánfi - 4


19 éves srác véleménye

2009. nov. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

11:59-esnek KÖSZI!

Ilyen véleményeket várok!

2009. nov. 18. 12:08
 8/23 A kérdező kommentje:
Ja, majdnem elfelejtettem: a képekre rá lehet ám kattintani és akkor előjönnek a fotósorozatok! (Linkként működnek a kis képek!) Pl. Szőke Lindának se a nyitóoldali képe tetszik, hanem amiben sárga bikiniben van!
2009. nov. 18. 12:22
 9/23 anonim ***** válasza:

Én észrevettem, de egy idő után - azt hiszem 4. lány után - már nem akartam megnyitni őket nagyban... úgyhogy csak "kívülről" értékeltem őket.

19/F

2009. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
szerk.: * nem akarta
2009. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!