Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az élsportolónők mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élsportolónők mennyire vevők egy átlagos, polgári foglalkozású férfira?

Figyelt kérdés

Tehát a nő valamelyik hazai sportklubban játszik, amit az M4 sport is szokott adni. Nyilván ők is emberek és szükségük lehet egy társra, nem mindenki van kapcsolatban.

Tudom sokan szintén a sportolók közül választanak férfit, akár ugyanabban a sportágban, akár másmilyenben.

Viszont mennyire elterjedt, ha egy átlagos férfit választanak ki?

Volt már valakinek vagy ismertek olyan embert a környezetetekben, akinek volt ilyen párkapcsolata?


2021. márc. 17. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Már bocs de nekem nem értékesebb egy sportoló csaj 28f szerintem túl misztifikálod
2021. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
A röpis csajok közül tetszik valaki?
2021. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Ismerek néhány nőt, aki élsportoló és mindegyiknek sportoló a párja is. Kivétel persze biztosan van, én tényleg csak néhányat ismerek és másokról meg nem tudok nyilatkozni, de azért merem feltételezni, hogy ez az átlag. Ami amúgy érthető is, azonos körökben mozognak, hasonló az érdeklődési körük, az életvitelük, szóval gondolom ésszerű ilyen partnert választaniuk.
2021. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom, pontosan ezért tettem fel a kérdést is. Ezek szerint valóban így választanak többségében.

"Ha nem vagy híres, nem lesz híres párod" vagy valami ilyesmi.

Bár én ismertem valakit egyetemről, akinek a barátnője pl. vízilabdázó volt.

De a színészek is inkább saját körből választanak, a sportolók is így lehetnek.

2021. márc. 17. 21:29
 5/14 A kérdező kommentje:
Illetve azért is fura még, mert egyébként tinderen botlottam a lányba.
2021. márc. 17. 21:30
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha fent van Tinderen, valószínűleg nyitott rá, hogy ne sportoló barátja legyen. Ha tetszik, egy próbát megér. Azért az valószínűleg nem hátrány, ha te is sportos vagy, de azt nem hiszem, hogy mindenki direkt élsportolót keresne. Valakinél inkább csak így alakul, mert mint írtam az előbb is, ilyen körökben mozognak.
2021. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egy próbát megér. :)
2021. márc. 17. 21:50
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy élsportoló valószínűleg jobban kijön egy olyan emberrel, akinek szintén van az életében olyasmi, ami szenvedélyesen érdekli, leköti. Akár a szakma, akár hobbi, az a lényeg, hogy a másiknak is legyen saját élete.
2021. márc. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Családban van ilyen. Olimpikon jött össze olyan férfival aki nem élsportoló (nem is hivatásos). Egyébként ők is Tinderen ismerkedtek meg 4 éve. Azóta van egy 1.5 éves fiúk is.
2021. márc. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azta, ez nagyon jól hangzik, köszönöm, hogy elmondtad!
2021. márc. 18. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!