Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az élsportolónők mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élsportolónők mennyire vevők egy átlagos, polgári foglalkozású férfira?

Figyelt kérdés

Tehát a nő valamelyik hazai sportklubban játszik, amit az M4 sport is szokott adni. Nyilván ők is emberek és szükségük lehet egy társra, nem mindenki van kapcsolatban.

Tudom sokan szintén a sportolók közül választanak férfit, akár ugyanabban a sportágban, akár másmilyenben.

Viszont mennyire elterjedt, ha egy átlagos férfit választanak ki?

Volt már valakinek vagy ismertek olyan embert a környezetetekben, akinek volt ilyen párkapcsolata?


2021. márc. 17. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretek általánosítani meg kategorizálni, mert minden ember azért többé-kevésbé egyedi, de a tapasztalataim alapján a híresebb embereket három fő kategóriába lehet sorolni a "közemberekhez" való viszonyukat illetően.

1. Vannak, akik attól, hogy valamilyen téren ismertebbek lesznek, menten el is szállnak maguktól. Ők azok, akik kizárólag hasonló körökben, vagy esetleg ismert médiaszemélyiségekkel hajlandók ismerkedni.

2. Vannak, akik ugyan emberszámba veszik azokat, akik nem közismertek, de csak akkor, ha ők maguk kezdeményezik a kapcsolatot. Ha egy "közember" próbál hozzájuk közeledni, azt egy nem túl sokra tartott rajongónak könyvelik el.

3. És persze vannak, akik nem ezek alapján ítélnek meg egy embert.

Egyik legjobb lány barátom élvonalbeli focista. Igaz, végül nem jöttünk össze (bár jó ideig ez messze több volt sima barátságnál), de amúgy egyik eddigi barátja sem volt ismert személy, és nem is tűnik úgy, mint akit az ismertsége befolyásolna az emberi kapcsoaltaiban.

Egy másik lány barátom, aki diákként többszörös országos bajnok volt, évekig egy szakmunkás sráccal járt.

De persze ellenpéldát is tudok hozni. Egyszer ismerkedtem egy atléta nővel, aki amúgy teljesen ismeretlen, nincs is az élvonalban, de egyszer egy junior versenyen kijutott egy európai versenyre, ahol az előfutamban utolsó előtti lett, és azóta istenségnek képzeli magát.

Szóval: mint látod, példa és ellenpélda is van. De ha valaki fent van Tinderen, valószínűleg nem csak NB1-es focistákra vadászik. ;)

2021. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad is van.

De ha mondjuk normális is és hajlandó "alacsonyabb szintekről" is ismerkedni, akkor is gondolom nehéz velük kapcsolatot tartani, mind neten, mind személyesen, mivel biztosan rengeteg edzésük és intézni való dolguk van, nem?

2021. márc. 18. 09:57
 13/14 anonim ***** válasza:

Embere válogatja, nem mindenki akar maga mellé élsportoló párt. De a többség ebből a körökből válogat, mert egy hivatásos sportoló menetrendjét és prioritásait általában "átlagpolgár" nem fogja sokáig elviselni.

Én is jómagam hivatásos sportoló vagyok.

2021. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én élsportoló vagyok, bár nem egy népszerű sportágban. Alapvetően a hasonló sportágakban tevékenykedő sportoló férfiak, akik között "keresgélek", mivel az plusz pont, ha ő is szereti azt, ami nekem a szenvedélyem. Viszont előfordult már nem egyszer, hogy a való életben megismertem olyan férfiakat, akik valamiért nagyon megfogtak - pedig visszagondolva, semmi különleges nem volt bennük - és simán összejöttem volna velük, ha lépnek. 28/N
2021. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!