Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha ismerkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ismerkednétek egy pasival,akkor "elvárnátok" hogy mindennap írjon?

Figyelt kérdés
Elvárnátok tőle hogy mindennap írjon nektek üzenetet vagy az túl sok lenne?

2021. márc. 20. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ kinek mennyi ideje van,hogy viszonyultok egymáshoz.
2021. márc. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Akit igazán érdekeltem, az minden nap írt. És nem 2 soros üzikéket, hanem rendes mailt. És aki engem érdekelt, annak én is írtam hasonlóképpen.


A cset akkor jött képbe, amikor már jártunk.

2021. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
El. Altalaban ha valakivel ismerkedem akkor a szabadidonkben, tehat amikor nem dolgozunk/sulizunk, edzunk, haverokkal vagyunk stb mindig irogatunk.
2021. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elvárom, hogy minden nap beszéljünk, még ha nem is egész nap. Manapság már semmiből nem tart dobni a másiknak egy pár soros üzenetet, pláne, hogy este 8 után a többség otthon van, akinek persze a munkája engedi.
2021. márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem!

"Írogatni" naponta többször meg végképp ne, kösz. És kapcsolatban sem egyébként.

2021. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemn kellett elvárnom. Írt ő magától is. :D De nyilván, én is neki.
2021. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem várom el, de örülök, ha ír. De nyilván azt is megértem, ha épp sok dolga van, fáradt, feszült, stb. és ilyenkor nincs kedve.
2021. márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!