Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek illetlenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek illetlenség szólni valakinek hogy hanyagolja találkozás előtt a hagyma evést? 21/L

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 2 hónapja ismerkedünk . Tegnap elmentünk étterembe , a kajához ő kapott valami fokhagymás szószt. Meg is kérdezte hogy zavarni fog e , de közben már rakta rá a húsra a szószt . Nem mertem mondani hogy nem , meg már amugy is rajta volt , de azért szerintem látta az arcomon hogy nem örülök neki , mert nem kellemes pl utána a csók sem es hat beszélgetni sem .Én pl előtte egy nappal sem merek hagymát enni ,mert attól félek hogy érződni fog , és hát vagyok ennyire tekintettel rá. Csak én vagyok ennyire finnyás , vagy jól gondolom ezt ? Szerintetek illetlenség szólni neki hogy nem kéne mert zavar? Ő 23

2021. márc. 22. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Az este fogyasztott vöröshagymát (tapasztaltam!) még fogmosás mellett is érezni lehetett másnap reggel.

Szerintem mondd meg neki nyíltan. Ha nem érti meg - szakíts. Egy életen át ezt nem lehet részedről pardonálni.

2021. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy haverommal lógtam, és mesélte hogy este randija lesz. Evett egy hambit, és hagyma nélkül kérte. Mondtam, hogy büszke vagyok rá.

Nem értette miért. Azt mondta, csak azért kérte hagyma nélkül, mert akkor nem az állott hambit kapja, hanem csinálnak egy frisset. Azt mondta finnyás vagyok...:D

A jelenlegi barátnőjét nem zavarja, mindketten nagy hagymázók.


Sztem alap hogy randi előtt nincs hagyma. Vagy ne várjon csókot.

De kinek mi, a lényeg hogy egyezzen az ingerküszöb.


Amúgy nyugodtan szóvá teheted finoman.

Tőlem egyszer megkérdezték randin, kérdésre kérdéssel válaszoltam.


"Gond ha kérek rá hagymát?"

"Nem tudom, gond ha kihagyjuk a csókot?"

Nevetett egyet, és momdta hogy jogos.

2021. márc. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13%
Ott kellet volna hagynia a srácnak.. Ha éterembe visznek akkor az a baj ha eszik a férfi , ha nem visznek akkor egy 2 forintos ember... Tudjátok már jó dolgotokban nem tudjátok mibe kössetek bele,.
2021. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Én egyszer szardíniát faltam randi előtt, a bajszom és a szakállam is olajos lett. Hiába töröltem le, az aroma erősen érződött. A hölgy öklendezett szabályosan, de falta, ette a számat és ki sem tudott szállni belőle, csak mikor az öklendezős rohamok rátörtek. :D
2021. márc. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14. XDD
2021. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!