Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mit akarhat tőlem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akarhat tőlem ez a srác?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy 1,5 hete szakított velem az exem, én teljesen összeomlottam, 3,5 éves párkapcsolat volt. Nem volt rossz kapcsolat, az érzelmek is megvoltak mindkét részről, de volt 2-3 sarkalatos pont, amin nem tudtunk túllépni.


A szakítás előtt pár héttel felkeresett egy régi férfi ismerősöm, akivel anno a hobbink kapcsán találkoztunk heti szinten, de már 6-7 éve abszolút nem tartottuk a kapcsolatot. Már akkor elkezdtünk beszélgetni, de úgy barátinak tűnt az egész, semmi utalás vagy ilyesmi nem volt.


Aztán közben jött a szakítás az exemmel, és pont akkor írt rám ez a srác, hogy hogy telt a napom... Mondtam, hogy össze vagyok zuhanva, mert a barátom szakított velem. Nagyon rendes volt, másnap felhívott telefonon és 3 órát telefonáltunk. Lelket öntött belém, meg ő is mesélt sok mindent a korábbi kapcsolatairól.


Aztán felhozta, hogy fussunk össze majd, hiszen itt lakunk 5 percre gyalog egymástól (korábban is tudtuk, hogy közel lakunk egymáshoz, bár azt nem, hogy ennyire :D), és igyunk meg egy cidert vagy kávét. Úgy voltam vele, miért ne, és végül beleegyeztem. Találkoztunk is előző hétvégén, de mivel hideg volt, végül a lakásába mentünk fel. 5-11-ig szinte végig beszélgettünk, tényleg nagyon sok közös témánk volt. Közben megittunk egy üveg bort is.. Igazából a szakítás után azon az estén éreztem újra azt, hogy megint élek... Egyszerűen annyira jó volt vele.


Na aztán.. :D Volt egy érdekes jelenet, kiálltunk az ablakba nézni a kilátást, ő hátulról átölelt (igen, bökte a hátam), meg a nyakamat is puszilgatta... Én nem viszonoztam semmit, hanen csak úgy passzívan hagytam, hogy történjenek a dolgok. Végül ennél tovább nem jutottunk.


Aztán végül olyan 11 körül lopóztam haza (ugye a kijarasi tilalom miatt), de szinte haza sem értem, már írta, hogy mennyire jól érezte magát és ismételjük stb. Aztán most elvileg pénteken megint atmegyek, de felvetette, hogy ott is aludhatnek, hogy hazafelé ne kelljen 8 után a rendőrök miatt aggódnom azon a kemény 5 perces hazasétán. :D mondtam neki, hogy még meglatom :D (közben nekem meg is jött, szóval nem tudom, szexre megy-e ki a játék, de most biztos nem lesz így szex emiatt).


Igazából nagyon jól érzem magam vele, de picit az van bennem, hogyha összejönnék vele, ez inkább egy vigazs kapcsolat lenne... Azért rohadt friss a szakítás és sajnos az exembe tényleg szerelmes voltam, ez pedig nem múlik el 2 hét alatt. Viszont ezt a srácot sem értem, mert tudja, hogy friss szakításon vagyok túl, ergo furcsa lenne, ha ilyen hamar tőlem komoly kapcsolatot akarna.. Szóval bennem van, hogy lehet ilyen barátság extrákkalt szeretne inkább... De ez nekem megint furcsa, mert ahhoz képest elég figyelmes velem, meg sokat ír.. Nem tudom. Engem amúgy ez a barátság extrákkal nem annyira vonz, mert szerintem ebben vagy az egyik fél, vagy a másik fél, vagy mindkettő, de sérüléssel tud kiszállni. És a barátság végével is jár. Szóval nem tudom... Most picit hagyom, hogy történjenek a dolgok, de azért agyalok, hogy most mit akar tőlem ez a srác... Ha komolyatalant, az azért nem szimpi, viszont egy komolyra pedig nem hiszem, hogy már fel vagyok készülve.



Nem tudom... Ti mit tennétek a helyemben? Szerintetek mit akar tőlem?



2021. márc. 25. 01:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ő 27F, én 22L
2021. márc. 25. 01:08
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szexet biztossan,hogy azt hányszor nem tudni...
2021. márc. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, a szex tuti. A kérdés, hogy ennel mennyire akar többet.
2021. márc. 25. 01:14
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Szexet biztos akar, de talán többet is, mivel már az egész előtt is érdeklődött utánad. Szóóóval, simán lehetséges, hogy bejössz neki komolyabban is. Ezt így előre egy találkozás után nem lehet megmondani.


Azt meg felejtsd el, hogy te így meg úgy vagy még az exeddel. Persze, tök jó magadban mantrázni, hogy jajj, gyors ez és hasonlók, meg szerelem volt... De, a valóságban nőként pont így működsz: Amint van valaki új, aki megad bizonyos dolgokat, egyből elmúlik a nagy gyász. Tényleg, nézz körül a környezetedben. A nők simán túllépnek, mert nagyon ösztönlények. Ezt nem leszúrásként vagy beszólásként mondom, hanem úgy, hogy "húdenagyszerelemből" ugrott már át rám is lány.

2021. márc. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon vigyázz, tuti szexet akar.
2021. márc. 25. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
#5: Hogy egy mészároslölö idézettel éljek: Maga ezt miből állapította meg?
2021. márc. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Azért, ha komolyak a szándékai, figyelmeztesd még egyszer, hogy lehet, hogy neked még korai, de nem vagy ellene.
2021. márc. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jól el lehet vele beszélgetni, és nincs senkije, akkor hosszabb kapcsolatot is akarhat, nem csak szexet, persze kérdés, milyen lesz a szex neki.
2021. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Húha.

Már péntek este 8 óra van, ez azt jelenti, hogy már ott vagy nála.

Kiváncsian várjuk, hogy holnap miről számolsz be.

A mondjuk mindenképp pech, hogy neked pont megjött.

De az is lehet, hogy ennek pont így kellett történnie.


Holnap írd meg a fejleményeket.

2021. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
na?
2021. márc. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!