Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valami rosszat csináltam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami rosszat csináltam? Valami problémája van a srácnak agyilag ?

Figyelt kérdés

3 hete randizunk egy sráccal. Heti 4 nap. Aztán az utolsó hétvégén történtek dolgok és hát ilyen hajmeresztő, sok, ugrálós, vad szexelés lett belőle. Utána 3 napig nem jelentkezett, majd rám írt, hogy kicsit gondolkodnia kellett. Szeretett volna találkozni, de leszögezte, hogy lassítsunk a dolgokon, mert ez gyors és az első szexet sem ilyennek képezte, hanem romantikus, gyertyafényes... Na szóval találkoztunk, átölelt hátulról, elkezdett puszilgatni. Majd hirtelen közölte, hogy ez nem fog menni így, mert nem tud elvonatkoztatni attól a hétvégétől... 🙄 Mert azt nem úgy kellett volna.

Mondtam neki, hogy ide figyelj. Én olyan ember vagyok, aki nem tervezgeti a szexet és ha jól érzi magát, akkor az és úgy történik, amihez kedvem van és ha ezen pörög, akkor nem egymást keressük és ne találkozzunk többet. Erre azt mondta, hogy nem erről van szó, nagyon tetszem neki, csak tényleg nem így tervezte és ne haragudjak. Azóta kaptam 30 Facebook üzenetet és volt 6 nem fogadott hívásom tőle.

Nem értem, valami gondja lehet? Érdemes ezzel még foglalkozni, ha mindig felhánytorgatja, hogy mi történt? Hát Ő is benne volt és Ő is élvezte. Szóval kajak nem értem.



2021. márc. 28. 11:13
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Te jó isten... :D
2021. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Noren1989 ***** válasza:
94%
Szerintem nem felejtette el még az exét 🤔😅
2021. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
78%

Egy másfél napos szextől én is visszariadnék!


(65f)

Vérnyomás, szívritmus, légzés funkció... 😁


Hagyd a fenébe, azt tanácsolom. Gyerek ez, akárhány éve született.

2021. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyen igazam, de neki ez ennyi volt. Megfektetett, de többet nem akar kihozni a dolgokból... vagy csak simán baj van nyaktól fölfele...
2021. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
De most is írta, hogy találkozzunk. Csak nekem nincs kedvem. Annyira lehúzta a lelkesedésem 😔
2021. márc. 28. 13:28
 16/36 anonim ***** válasza:
73%

Lehet szégyenli magát, de az, hogy az a hétvége úgy alakult, szerintem mindkettőtökön múlt nem?

Lehet hogy teljesen más elképzelése volt az együttlétről, kellemetlenül érzi magát.

Ne gondold azt hogy "agyilag nincs valami rendben" vele.

Esetleg gátlásos volt egész életében és "kicsit felszabadult hirtelen pár órára", amikor meg ezzel szembesült, az kellemetlen, bűntudatos érzés neki.

Szerintem beszéljétek át ezt őszintén.

2021. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha a mostani találkozón is ezen rugózna, picsánrúgnám :D
2021. márc. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg csak szexre akar már megtartani. Megvoltál már neki így nem vagy már kihívás. Ez ennyi volt. Elmúlt a "varázsa"
2021. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
81%
Nem igaz hogy "csak szexre" és lehet mögötte a gátlásosság amiből hirtelen felszabadult és most kellemetlen neki.
2021. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Biztosan nem a szexről szól ez nála. Szerintem labilis lehet fejben. 5 perce írta le, hogy költözzek hozzá. 🤦 Az, hogy nem úgy szexeltünk 12 randi után, ahogy megálmodta, az zavarja. De az nem zavarja, hogy 3 hét tali után és ilyen szövegek után leírja, hogy költözzek be... 🤦 Szerintem ez nem normális. Ejtem ezt a témát. Mindenesetre azt még nem tudom, hogy a fitness teremben hogyan kerüljem el a Vele való kontaktust.
2021. márc. 28. 13:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!