Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha Tinder-en egy match rádír,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Tinder-en egy match rádír, hány napon belül lehet randit javasolni?

Figyelt kérdés

Nyilván fotókon tetszetek egymásnak, mert jobbrahúzás pipa.

A beszélgetés is normális. Hamar válaszol.


3-4 napon belül lehet talizni? Vagy nagyon kapkodó?


(Fiú-Fiú)



2021. márc. 10. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 nap után mondjad, hogy nem akarsz ennyit írni, inkább telefonon beszéljetek, utána lehet video chat, majd 1-2 héten belül jöhet a találkozó.
2021. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Fiú-fiú? :D


Arcképet és farok képet cseréltek, aztán másnapra már lehet szervezni a randit valamelyikőtök lakására.

2021. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért kvára irigylem a melegeket, hogy milyen könnyen tudnak szexet leszervezni egymás között. A férfiaknak rémálom ugyanezt a nőkkel elintézni, hacsak nem a legvonzóbb 5-10%-nyi férfi vagy természetesen.
2021. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hosszútávú párkapcsolatot keresek most.


Szexet naponta tudok mással szervezni ha kell. Az nem vonz.

2021. márc. 10. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Valakinek elég, valakinek több kell. Nekem pl a beszélgetés intenzitásától függően kb 2 hét
2021. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol azt mondom, hogy sokat ne varj. En egy hetet vartam es az mar sok volt. Persze a csaj azert eljott rendizni, meg utana szexeltunk is, de soknak ereztem az idot.
2021. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!