Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Titeket mi fog meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket mi fog meg egy pasiban? Mi az, ami a legjobban tetszik benne? Vagy milyen tulajdonságait nézitek? Inkább külső vagy belső?

Figyelt kérdés
írjátok le, nektek milyen egy ideális pasi kérlek
2010. aug. 20. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én először azt szoktam nézni, hogy mennyire magas, valahogy a nálam 15-20 centivel magasabbakért megőrülök.Aztán hogy mennyire van pocija.nem szeretem az izomállatokat sem, meg a nagyon 100 kilós fiúkat sem, de ha van egy kis pocija az nem baj.Aztán jön a szeme, bár az csak akkor fontos ha nagyon szép.Külső kb ennyit szoktam megnézni rajta, meg úgy persze az összhatás is fontos.Nem szeretem a divatmajom fiúkat, akik minden hétvégén a WestEndben shoppingolnak.Belső tulajdonságnál azt szeretem ha önálló, eszes és nem buliőrült.Az ok ha néha elmegy bulizni, de a minden hétvégén nekem sok, én kb sosem járok.
2010. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a belső fontosabb,de azért extrém ronda se legyen.kedves,megbízható,őszinte,olyan aki törődik velem,és szeret...milyen jó lenne...ja és nem bunkó,mindig kitalál vmi kis kizös programot,mindig szívesen találkozik.:)
2010. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
de a kövéreket nem bírom,ink sovány legyen,ha nem izmos:D
2010. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
még sokat fogok nőni, 14 vagyok, de azért megosztom nagyvonalakban az adataim:D : 170 cm, 56-58 kg, barna haj, homlokközépig ér, barna szem, kicsi has, enyhén látszanak a kockák, 28 cmes kar. Még mit lehet írni? :D
2010. aug. 20. 17:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ne itt akarj barátnőt találni, de 14 évesen szerintem úgyis osztálytársaidat vagy évfolyamtársaidat fogod megtalálni-legalábbis nálunk így volt-.Sok sikert!
2010. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
dehogyis! nem barátnőt keresek csak kíváncsi vagyok a véleményekre...hogy is jut ilyen az eszedbe?:D
2010. aug. 20. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Külsőre: Én is először a magasságot nézem, legyen legalább 180 cm mert én 172cm vagyok. :) Ne legyen nagyon kigyúrva, de azért legyen izmos. És legyen szép sötét barna szeme. + az összhatás. Ez az ideálom, de a barátom ennek pont az ellentéte, na jó csak annyiban nem, hogy magas. :)

Belsőre: Lehessen vele közös programokat csinálni, soha ne unatkozzak mellette, ne legyen bunkó, legyen megértő és humoros, ja és ne várja el hogy hasra essek előtte, azaz ne legyen beképzelt. Nagyjából ennyi. :)

2010. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ideális pasi:

nekem a rossz fiúk jönnek be

de kinövöm majd, azt mondják :D

2010. aug. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 x Susy Omega x ***** válasza:

persze, hogy a belső a legfontosabb. de azért úgy érzem, vagyok annyira jó külsejű lány, hogy válogathassak is. :) külsőben legfontosabb a jó fenék, a széles váll, az erős, határozott kéz, a szőőőrös láb, a minimum 175 centi. és a zöld szemekkel is nagyon jóban vagyok. :D régen izgultam a szemüvegekre. :S de kinőttem. ^^ :D ami a belsőt illeti... legyen nagyon-nagyon vicces, okos, megértő, figyelmes, udvarias, gondoskodó (de csak mérsékelten!), merje a szemembe mondani a kritikát, őszintén viselkedjen velem, tiszteljen éééééés imádjon. :D

na már most a barátomra ennek 70%-a passzol, mégis szeretem, jól megvagyunk. :)

2010. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!