Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akinek még nem a külső számít nagyobb részben, hanem a belső tulajdonságok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre h. a héten találkoztam egy olyannal akinél igen :)


Bár szerintem tévesen jóképűnek tart :P

2011. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jha :) akkor mégiscsak vannak még szelíd, nem rámenős csajok :) ennek örülök
2011. júl. 31. 09:19
 3/16 anonim ***** válasza:

Ő aztán eléggé a másik véglet, nagyon nem rámenős :)

Keresgélj csak, lesz köztük egy tutira

2011. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen csajok, én vagyok rá az élő példa. :)

Amúgy volt már olyan, hogy nem tetszett egy srác külsőleg egyáltalán, aztán mikor megismertem, sokat beszélgettünk, egyre inkább megkedveltem, akkor már szinte külsőleg is megtetszett. Tehát a külső nem minden. Attól, hogy valaki jól néz ki, lehet egy utolsó senki is, és persze fordítva is. :)

2011. júl. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Nincsenek, aki ezt állítja, az hazudik, talán még magának is.
2011. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy valamelyik nagyobb részben fontos, mint a másik tényező. 50-50%-ban kell stimmelnie az egésznek, különben megette a fene az egészet.

18L

2011. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Vagyok. Már ha még lánynak számítok 30évesen.

Fiatalabb korban talán inkább külső alapján döntünk, de az, hogy már kevésbé, az nem valamiféle lemondást/beletörődést jelent. Hanem azt, hogy fiatalabb korban azt képzeljük, hogy belső tulajdonságokban jobban hasonlóbbak vagyunk a másikhoz vagy ha nem, akkor is a belső dolgok könnyebben változtathatók, míg a külső adottság. Ez azonban óriási tévedés! 1-2 csalódás, és rájövünk, hogy a belső tulajdonságok is mennyire sokfélék, és mennyire NEM VÁLTOZTATHATÓAK!


Na de amúgy vannak olyan fiúk/férfiak, akiknek nem a külső számít nagyobb mértékben??? Hm? Általában úgy kezdődik a férfiak elvárása, hogy "legyen szép a nő"... Elszálltabbak még azt is hozzáteszik, hogy "mivel nő, ez a dolga"... Na mindegy.


Én azt mondom, fontos a külső. De legyen akármilyen jóképű hapsi, ha buta és nem lehet vele beszélgetni, vagy ha bunkó, érzéketlen és tök magányosnak érzem mellette magam, akkor aztán sokra megy a csábos külsejével. Vagyis nálam semmire.

A külső csak olyan mértékben fontos, hogy ne undorodjak tőle, ne legyen teljesen más, mint az "ideálom". És ez az "ideál" nem egy tökéletes valaki, meg nem a nagy átlag által ideálisnak mondott külső. Hanem a saját ízlésem szerint vonzónak tartott... Ez pedig mindenkinél más.

Nekem pl az egyszálbél fiúk tetszenek, az se zavar, ha eláll a fülük, ha van valami vonzó a szemében, akkor már csak az izgat, hogy vajon olyan belső tulajdonságai vannak, amivel hozzám pont illene!? Más meg azt mondja, de hülye vagyok, mert szerinte a mackós pasi az igazi. Látod egyik sem egy átlagideál... De az adott nő szempontjából megvan nézve az a külső... Ami hosszútávon csak a megfelelő belsővel lehet nyerő!

2011. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Biztos akad, de gondolj arra, h milyen lenne fordított esetben. Ha látsz két ismeretlen csajt a csinosabbikhoz mész oda nem? Legalábbis ritkán hall olyat az ember, h: Hé, nézd má' azt a lelket.
2011. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Itt vagyok:)
2011. júl. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10:25 Viszont ha odamegyek egy lányhoz, mindig elküld a külsőm miatt. Ha hozzám jönne oda egy lány, lehetne akármilyen csúnya, nem küldeném el, mert hátha megismerem és beleszeretek a személyiségébe.
2011. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!