Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőket "agresszíven ostromló"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket "agresszíven ostromló" férfiak hogy csábítanak?

Figyelt kérdés

Ismeritek azt amikor néha nők mondják, hogy a párja először neki nem is tetszett, mert nem az esete, idegesítő volt, utálta, irritálta, de a pasi egyszerűen nem hagyta békén.


A nő már elküldte 100x, leordította, megfenyegette hogy most már feljelenti zaklatásért, már nyilvánosan megalázta a pasit, nevetéségessé tette hogy végre felfogja, esélye sincs a nőnél, de a pasi nem adta fel.


És a végén úgy döntött hogy na jó ad egy esélyt a pasinak mert már nem bírja!


:D


Ez a legtöbb férfit bíróság elé juttatná zaklatás vádjával!


De ezek a szuper macsók mégis hogy érik el hogy mégis megkapják a nőt???



2021. ápr. 7. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok volt a krimi mostanában nem gondolod? Vag yilyen pszichológiai olvasmányok megszállottja vagy. El kell, hogy szomorítsalak, ilyen nincs a valóságban, állhatok fejen is akár, ha egyszer nem tetszek egy nőnek, mindegy mit csinálok, nem fog megváltozni a véleménye, csak azért mert zaklatom... Szóval ne találj ki ilyen hülyeséget és ne is próbálkozz ilyennel, mert a hatósagok fognak leszedni a csajról, a börtönben meg se*gbe raknak!
2021. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Én csak láttam azt, hogy alapjában nem rossz gyerek, ha haverként nyomult volna, simán nyert ügye van.


Férfiként láttam benne a visszáságokat (barátnő mellett akart felszedni pff). Amikor már minden csorbát kiküszöbölt, elhagyta a barátnőjét, hónapokig tepert, én csak meguntam ezt folyamatos nyomulást. Épp nem volt senki láthatáron, úgyhogy azt mondtam: legyen.

(bár aztán végülis az lett amire számítottam, nem lett örökké tartó szerelem)

2021. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak a nőknek meggyengult pillanatai.

Amiert folyamat ostromolnak, igy nagyvaloszinu betalálnak egy ilyen gyenge pontot/pillanatot.


Akkor a nő epp nyitva van, és RÁ figyel.

Es onnanstol be van cserkészve, mert már a saját terepén van az "alfa". Nyert ügy.

2021. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szerelmes a nő másba, akkor nem bír ellenállni az ilyen ostromnak, mert ettől jobb nőnek hiszi magát.
2023. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!