Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha a csajnak nem csokrot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a csajnak nem csokrot viszek hanem cserepes virágot? Csak az van itthon.

Figyelt kérdés

anyám azt mondta egy lánynak mindenképpen kell virág. de az meg eléggé drága, itthon meg van, bár nem igazán virágzik, mert zöld. ha kiveszem a cserépből, és csak a műayag tartóba viszem el, akkor szerintem anyám se haragszik érte, amúgy se öntözi a virágokat, mindig én locsolom.


17f


2010. aug. 21. 16:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
vigyél neki 1 szál rózsát. Én annak jobban örülnék mint egy cserepes zöldnek vagy egy egész csokornak. 18/L
2010. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
talán azis van a kertben, megnézem
2010. aug. 21. 16:23
 13/27 anonim ***** válasza:

Nincs 200 forintod egy szál virágra???????? És randizni hova mentek? És se egy fagyi se semmi akkor ezek szerint, ha virágra sem telik? Ez nagyon szánalmas, srác :S


Ha nincs ennyid sem virágra, inkább ne vigyél semmit. A cserepes gáz. NAGYON


21/L

2010. aug. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

bakker, lopj valahonnan, ha muszaj! ne szegyelld, masok sem szegyellik...

ha vegkepp semmi otlet, megoldas, villantsd neki az anuszrozsadat:D

2010. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

aranyszabály: virágot és csókot lopni nem bűn :)


de cserepest ne vigyél, NAGYON GÁZ :D elsőrandira nemkell virág. egyszer vittem, legelső randimra, jól megis sz0ptam.

2010. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:

Szerintem semmit ne vigyél főleg első randin , mert csak útba lesz, inkább öleld át stb...

Hurcolni kell magatokkal, vagy az első kukába fog landolni, mert annyira zavarni fog!


És a cserepes virág nagyon gáz

2010. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

nem értem mért gáz ha egy cserepes virágot viszel egy lánynak ...most jobb rózsa ?? az meg 2 nap után kiszárad és landol a kukában..


Szerintem Nyugodtam vehetsz/vihetsz neki cserepes virágot..

PL: orchidea

2010. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
bmeg, akkor vegyél inkább EGY SZÁL virágot (rózsát, pl.) ami nagyjából 300 ft.
2010. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Mért gáz a cserepes ??? Irjátok már le ha ennyien annak tartjátok ..
2010. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

szerintem sem kell a virág...hívd meg egy fagyira v valamire és hazafelé (ha úgy alakul fogd meg a kezét)

22f annó nálam bejött

2010. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!