Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha a csajnak nem csokrot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a csajnak nem csokrot viszek hanem cserepes virágot? Csak az van itthon.

Figyelt kérdés

anyám azt mondta egy lánynak mindenképpen kell virág. de az meg eléggé drága, itthon meg van, bár nem igazán virágzik, mert zöld. ha kiveszem a cserépből, és csak a műayag tartóba viszem el, akkor szerintem anyám se haragszik érte, amúgy se öntözi a virágokat, mindig én locsolom.


17f


2010. aug. 21. 16:13
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Nagyon gáááz, úgyhogy ha nincs zséd normális virágot venni, inkább ne vigyél semmit. :S

19/L

2010. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne gáz, képzeldel, ha nem tetszik neki tud ám sérüléseket okozni. Csak viccelek,szeretik főleg, ha szép és így tovább is tart.
2010. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Felesleges virágot vinni. Ha jól érezted magad a lánnyal, akkor a randi VÉGÉN vehetsz (vagy lophatsz :D) neki egy szál valamit, de előtte minek? Előbb érdemelje ki.
2010. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Hát ez elég érdekesen hangzik... A kérdés első felére válaszolva, nem gáz. Én spec sokkal jobban szeretem a cserepes virágot, mint a vágottat. Persze van alkalom, mikor csak a vágott jöhet szóba (elég idiótán festenék pl az oltár előtt egy cserepes muskátlival :D), de mivel itt még közel nem erről van szó, simán jó a cserepes. De tényleg igaz, amit valaki már leírt, hogyha ez a randi az első, akkor a virág abszolút felejtős. Akkor még sztem nem kell semmi.
2010. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Na akkor figyelj: A legfontosabb szabály, hogy hogyha nincs pénzed, akkor légy kreatív.


Hol lesz a randi, mikor, hogy tervezted mit fogtok csinálni?

2010. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ezen de jót nevettem.:D sry..:D de a cserepes az nem jó 5leet.:D

téll nem kell virág .. pussz pussz kétoldlra .. és ennyi elég is:D

útban lenne meg ilyenek.. jót szóltak előttem xd

rem összejön és jólesz. ;D

2010. aug. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

cserepes virágot az ember fia/lánya az anyjának, és a nagyanyjának vesz, nem a barátnőjelöltjének. Felejtsd el, vegyél egy tábla csokit, vagy ha tényleg semmi pénzed, ne vegyél semmit.

19L

2010. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!