Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordulhat, hogy egy férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy férfinek mégsem lesz alkalmas az idő ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Még ismerkedtünk. Ő írt rám a társkeresőn. Egy darabig sokat beszélgettünk, de mostanában eléggé behavazódott egy munka miatt és rám alig van ideje. Múltkor mondta is, hogy annyira rosszul sült ez ki és annyira rossz időpontban ismerkedtünk meg és bocsássak meg és sajnálja.

Ilyenkor mit tennétek?

Tetszik nekem összességében, egy rendes és őszinte pasinak ismertem meg, de találkozni sajnos nem nagyon tudunk... :(

Nekem viszont ez így kínlódás lelkileg.



2021. ápr. 14. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekled eléggé
2021. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Kamuzik. Minek társkeresőzne a neten (Hány éves, 12?), ha sok a dolga?
2021. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már nincs fenn...
2021. ápr. 14. 23:02
 4/13 A kérdező kommentje:
Már egy ideje más platformon beszélgetünk. Már mindketten töröltük a profilunkat a társkeresőn.
2021. ápr. 14. 23:04
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Milyen kis naiv vagy... Tartaléknak azért tökéletes leszel ilyen szinttel.
2021. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg talált mást, vagy úgy gondolja, hoyg nem illetek össze, csak nem akart megbántani. Fel a fejjel, sajnos sokszor megesik ez netes ismerkedésnél.
2021. ápr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. Ezt nem hiszem. Mivel egy hétnél nem tölt több időt egy országban sem. Diplomata. Most is úton van. Szóval biztosan nem nő. Általában webcamon beszélünk és mindig látom, melyik ország hotelében van épp. De volt, hogy a reptérről hív fel... Szóval, ez most nem az, amire gondoltok. Nem kell egyből rosszindulatúnak lenni, meg a legrosszabbat feltételezni. Lehet valaki elfoglalt. Csak az a kérdés, hogy ez mennyire tolerálható hosszútávon...
2021. ápr. 14. 23:13
 8/13 anonim ***** válasza:

Értem, szóval biztos vagy valamiben, majd felteszed a kérdést, hogy mi lehet ez, mintha nem tudnád, és aki nem úgy válaszol, mint ahogy te tudod több infó birtokában, az rosszindulatú.

Abból amit írtál ez is egy reális esély volt. De ha meg így van, akkor miért tetted fel a kérdésed? Hogy nekünk vernyogjál a srác helyett?

Azt meg te döntöd el mennyire tolerálod, de ezekszerint semennyire.

2021. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ráunt a chatelésre. Amíg csak írásban megy a kommunikáció, nehéz fenntartani az érdeklődést. Ez nem a te hibád, övé sem, egyszrűen ilyen ez a médium.

Telfon már sokat segítene, de még jobb lenne a videóhívás. Egyrészt sokkal többet adtok magatokból, másrészt 10x olyan gyors a kommunikáció.

Persze a személyes találkozót semmi sem helyettesíti.

2021. ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem jártam még diplomatával... És nem hiszem, hogy ez az elfoglaltsági szint a jövőben változni fog...hiába mondja azt, hogy ez egy szerencsétlen időszak és rosszul sült ki..
2021. ápr. 14. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!