Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Előfordulhat, hogy egy férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy egy férfinek mégsem lesz alkalmas az idő ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Még ismerkedtünk. Ő írt rám a társkeresőn. Egy darabig sokat beszélgettünk, de mostanában eléggé behavazódott egy munka miatt és rám alig van ideje. Múltkor mondta is, hogy annyira rosszul sült ez ki és annyira rossz időpontban ismerkedtünk meg és bocsássak meg és sajnálja.

Ilyenkor mit tennétek?

Tetszik nekem összességében, egy rendes és őszinte pasinak ismertem meg, de találkozni sajnos nem nagyon tudunk... :(

Nekem viszont ez így kínlódás lelkileg.



2021. ápr. 14. 22:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez diplomatának lenni. Sőt, ez semmi egy vállalkozóhoz képest.

Én két hete "lógatom a lábamat", de 4-5 projectem lóg a levegőben. Ha 1-2 ki is hullik, a maradék egyszerre fog indulni, tehát a napi 24 munkaóra is kevés lesz elvben.

Ismerkedni, kapcsolatot indítani ilyenkor valóban nehéz. De egy működő kapcsolatnak az ilyen helyzeteket el kell viselenie.

Amikor ilyen 13-15 órás munkanapokon a párom azzal piszkál, hogy keveset vagyok vele, akkor elmondom, hogy ezt még egyszer el tudja nekem mondani, de többször nem...

2021. ápr. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nézd, ez a "diplomata" szöveg tipikus ismerkedő kamu. Lehet hogy a te esetedben igaz, de ne lepődj meg, ha nem.
2021. ápr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Alakulhat így az élet, szerintem kár erre ráfeszülni és problémázni.
2021. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!