Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, járnátok olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, járnátok olyan férfival, akinek szinte csak lány barátai vannak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 18:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
37 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem. József Attila is ilyen volt, és amit a privát személyiségéről, meg a szerelmi életéről tudni lehet, az nekem éppen elég ahhoz, hogy már önmagában ez egy óriási red flag legyen.
2021. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%
Nekem már egyáltalán nincsenek barátaim, de csajozás téren nincsenek gondjaim.
2021. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Páromnak nagyon sok ilyen lány haver volt az életében mikor megismerkedtünk.(direkt írtam havert és nem barátokat).

Az elején èn nem adtam sok esélyt magunknak, számomra nagyon lelombozó volt a tudat,hogy szereti a lányok társaságát/vagy forditva, azt sugallta, hogy nem megbízható.

Aztán annyira megfogott és hajtott, hogy elkezdtünk komolyabban ismerkedni, nagyon tetszett a szemèlyisège és eltudtam volna képzelni társkènt de belül nagyon zavart,hogy néha lányokkal bandázik (próbáltam és nem tudtam beilleszkedni közèjük)de persze nem akartam már rögtön az elején hisztizni emiatt.

Aztán meglepetèsemre kb 2 hónap után magától mondta, hogy nem esik jól neki a többi lánnyal lenni ha én nem vagyok ott, inkább nem megy többet mert velem sokkal jobb mint az összes többivel.

Hihetetlenül boldog voltam 😊 és azt hiszem jól döntött, mert már 7 éve alkotunk egy párt.

2021. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

#3 a párod reakciója amúgy csak megerősíti a gyanút, hogy azért vette körül magát női barátokkal, mert valami extra miatt volt velük. Aztán mikor jött valaki, akibe szerelmes lett, akivel el tudta képzelni a jövőjét, már nem kellettek neki a "mellékcsirkék" (nem tudom, erre magyarul van-e szavunk, angolul sidechick), ami amúgy jó és szép, de ez is igazolja, hogy bizony volt alapja a kezdeti bizonytalanságodnak.


1-2 gyerekkori jó barátot el tudnék fogadni, nyilván, de aki nőcsordákkal veszi körbe magát, az számomra megbízhatatlan. Meg amúgy is, mégis kinek van szüksége erre az extra mennyiségű drámázásra, amit ez a szituáció magával hoz? Egyszerűbb olyat keresni, akinek vegyes nemű az ismerősi köre.

2021. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Van olyan a nőknél hogy preszelekció. Ha a többi nő is őt akarja, megerősítésnek veszik tudatalatt, hogy jó férfit akarnak. A celebekért is rajonganak a nők, ezreivel. Szóval örülnek neki, csak ha már veled vannak, akkor lesznek nagyon ellenségesek a többi barátnővel szemben, mert birtokolni akarnak. A nőktől meg nincs értelme szerintem kérdezni, mert mindig úgy alakítják a válaszukat, hogy a legjobb színben tüntessék fel magukat.
2021. ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszer jártam egy ilyen sráccal, soha többet!

Nem voltam féltékeny mert azokon a csajokok egyértelmű volt, hogy csak egy pincsi kutyának tartják. De így is pofátlanság volt. Volt hogy azokkal ment el olyan programra amit előtte megbeszéltünk, hogy ketten megyünk. Én meg addig otthon ültem egyedül. Volt hogy nem volt kedvem elmenni egy koncertre és mondtam hogy menjen egy (fiú)haverjával max ha nem tud vele senki menni elmegyek. Erre elment az egyik csajjal. Utána nem értette ez engem miért bánt. Ez csak problémat szül. Ráadásul tizenévesen még cukipofaság, ha valaki lányokkal haverkodik, de egy felnőtt férfinek már a párja legyen a legjobb barátja is.

2021. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 teljesen egyetértek!
2021. ápr. 27. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!