Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal, aki tetszik, elmesélek mindent, adtok tanácsot, hogyan tovább? 25 éves nő

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 hónapja az történt, hogy az egyik kiskertben megpillantottam egy végtelenül cuki kölyökkutyát, egy labrador kölyköt, ami a kedvenc fajtám. Jött farokcsóválva, behajoltam megsimizni. Egy cukorbomba, ezért így szólítom. :D És azóta minden áldott nap arra megyek, hátha kinn van a kertben, és láthatom, simizhetem. Nem minden nap látom, mert nincs mindig a kertben, de azért heti 1-2× találkozok vele. Persze azóta dupla akkorára nőtt. :)

Na, és TEGNAP... :D Úristen, kinn volt a kutya, simizem, erre nyílik az ajtó, és kijött a gazdi... :D Még sose láttam, ki lakik ott. :D Persze azonnal felegyenesedtem, hisz rajta kaptak, hogy a kerítésen át Cukorbombát dögönyözöm. És gazdi egy korombeli srác, nagyon megtetszett. Nagyon világos a bőre, világos barna a haja, pasztell kék a szeme, magas, szálkásan izmos. Póló nem volt rajta, csak egy cipzáros pulcsi, ami nem volt összehúzva, így egy sávban kivillant a felsőteste... Szexi volt nagyon.

És nem volt mérges, még beszélgettünk is, mondta, hogy látta már párszor, hogy simizem a kutyát, meg hogy ha nincs kinn, akkor megállok a kerítésnél, és keresem. :D Meg kérdezte, én adtam-e neki 2 játékot, mondtam nem, es elmesélte, hogy valaki 2 kutyajátékot csempészett a kertbe, amiket nem ő vett. Mondtam, hogy biztos sok rajongója van. Mondtam, hogy Cukorbombának szólítom, nevetett, mondta a kutya igazi nevét... Mondta hogy milyen nehézsegei vannak vele, hisz egy kölyökkutya sosem problémamentes.

Egy olyan negyed órát dumáltunk, aztán bevitte a kutyát és bement, én meg elsétáltam.

Azt hiszem, tetszhettem neki, de nem igyekezett elkérni a facebook elerhetőségemet, vagy ilyesmi. Nem tudom, hogy akkor a jövőben hogy kezdeményezzek? Szeretném jobbab megismerni.


2021. ápr. 21. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
remélem nem pár menetre megcsinál téged .
2021. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
remélem pár menetre megcsinál téged .*
2021. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy cuki történet, megmosolyogtatott.

Szerintem mindenképp kérd el a számát, ha legközelebb látod, aztán maximum azt mondja nem szeretné vagy, hogy van valakije, ne félj kezdeményezni. :)

Sok szerencsét!

2021. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatkoztatok be egymásnak? Mert ha igen, akkor tudnod kéne a nevét, és akkor már lehet, hogy meg is tudnád találni a faszabukon. Amúgy meg ha nem volt bemutatkozás, akkor max legközelebb kérdezd meg a nevét, aztán onnantól már sínen is vagy, mint József Attila.
2021. ápr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nagyon világos a bőre, világos barna a haja, pasztell kék a szeme, magas, szálkásan izmos.":


Gigachad leírás Red flag


"Póló nem volt rajta, csak egy cipzáros pulcsi, ami nem volt összehúzva, így egy sávban kivillant a felsőteste":


Tehát fake, egy fiú írta ki a kérdést.

2021. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!