Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem valakivel, nagyon tetszik. Jobb, ha nem élem bele magam, hátha csalódnom kell majd?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon ritkán van nálam ilyen, hogy tényleg tetszik valaki, mindenhogy...
2016. ápr. 23. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A csalódás lehetősége mindig minden kapcsolatban benne van és ez nem csak a párkapcsolatra ha nem mindenféle kapcsolatra.. De aki nem kockáztat az nem is nyer.

Konkrétan az esetre így elég nehéz bármit is mondani, hogy nincs semmmi információ a dolgokról.

2016. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire negatívan állsz a dologhoz, akkor biztosan csalódni fogsz.
2016. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
számíts a legrosszabbra és akkor nem ér meglepetés. Én így élek már jó ideje, évek óta, és sokkal jobbnak mondom az életemet, mint azelőtt, mikor mindenben csak a jóra számítottam meg bizakodtam. Ettől függetlenül nem vagyok sem pesszimista, sem borúlátó.
2016. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!