Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért irigykedik mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irigykedik mindenki Mészárosra meg Várkonyira? Szerintem az a baj hogy a mai férfiak nem akarnak RENNI csak lébecolni. Nem lenne jobb FELZÁRKÓZNI?

Figyelt kérdés
Vannak alfák, ha őket veszitek példának, nektek is lehet olyan csajotok mint Várkonyi Andrea. Addig nem kell nyüszíteni. Fel kellene nőni! Kisfiúknak nem jár szép nő!

2021. ápr. 21. 21:35
1 2
 11/16 peca1000 ***** válasza:
100%

Szóval nem állnak sorban nálad a gazdag pasik kérdező, és már türelmetlenül, minél hamarabb szeretnél egyet.


Nézz körül a puncson.

2021. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Irigykedni kéne? 🤔

Szerintem kemény meló egy ilyen gusztustalan emberrel lefeküdni, még ennyi pénzért is. Ha Várkonyinak van hozzá gusztusa, az már az ő problémája. 🤷‍♀️

2021. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
88%

Igazad van. Valóban nem akarok "renni". 😆😆😆😆 Biztos nem érek fel világmegváltó főméltóságodhoz - még egy kérdést sem voltam képes kiírni. 😆😆😆😆


Na, feküdj le szépen! :)))

2021. ápr. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vajon miről beszélgetnek? Itt nem a szép nő a kulcsszó, hanem az iskolázottságuk közti szakadék.
2021. ápr. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mészáros gazszerelobol az ország egyik leggazdagabb embere lett pár év alatt. És véletlenül az alatt a pár év alatt ameg a haverja a miniszterelnök. És pont a miniszterelnök haverja lett ilyen gazdag. Ugye nem gondolod hogy ez teljesen véletlen?!


Varkonyirol meg annyit hogy neki alapból volt egy karierrje amiből kényelmesen elvolt szóval nem értem miért kell még több pénz. Ráadásul ilyen áron. Szóval én őt inkább elitelem.

2021. ápr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Én megértem a Várkonyit. A nők tudnak vonzódni csúnya férfiakhoz.A Mészáros meg nézhet ki úgy,ahogy,a pénz és a hatalom tud kölcsönözni egy olyan magabiztosságot és férfiasságot, ami vonzó a nőknek.Vannak férfiak, akik jól néznek ki,de az önbizalomhiányuk bizony taszító.Szerintem van közös témájuk is,egyikük sem buta.
2021. ápr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!