Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kaphatom vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kaphatom vissza az expasim, aki azért szakított velem, mert nem szeretett annyira?

Figyelt kérdés

Eltellt 2 év, most már barátok vagyunk, de én többet érzek! Valami nincs amivel rá lehetne vezetni, hogy mivan velem?

De ugy hogy én nem azt mondom h szeretem, hanem valami (beszéd, testbeszéd) vagy vmi. Csak nem szeretném "elárulni" magam, mer lehet h ő mégse szeret és akkor talán még a barátságunk is odaveszik:(

Előre is köszönöm


2007. dec. 22. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy!
2007. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Ha valaki nem szeretett teged "annyira" sajnos a jovoben sem fog. Szar erzes az elutasitas de csak magadat altatod, ha azt hiszed o barmit is akar toled baratsagon kivul. Indulj el masfele es ne bantsd magad olyan miatt aki nem erdemel meg teged.
2007. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, hidd el semmi értelme.Gondolj bele miért van szükséged olyasvalakire, aki nem szeret, nem értékel téged.Inkább keress olyasvalakit, aki viszonozza az érzéseidet, tudom, mondani könnyü, de hidd el hosszútávon neked jobb, haelfelejted.
2007. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!