Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vezessem fel anyukámnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem fel anyukámnak? (lennt több. )

Figyelt kérdés

Anyukámmal nem a legjobb a kapcsolatunk, állandóan vitatkozunk, nem mondok el neki semmit.. Van egy srác, aki nagyon messze lakik, most találkoznánk először. Itt kéne aludjon, mert téll nem tud rögtön hazamenni ahogy eljött, de nem akarok lefeküdni vele. Nem volt még barátom, és nem azért kéne itt aludjon, mert lenne valami.., csak nem tud hazamenni már. Anya aznap este nem lenne itthon, de a 20 éves nővérem igen.


Hogy mondjam el anyának? az még a kisebbik kérdés, hogy van valaki, a nagy az, hogy itt maradhat e estére..

Normális válaszokat lécci! Köszönöm. 14/L


2010. aug. 22. 12:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
bocs, 15 L csak mellényomtam.
2010. aug. 22. 12:45
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
minek kell szólni anyádnak ha úgy sincs otthon? ne legyél már geek
2010. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert nővérem úgyis beköp.. meg mit hazudozzak? gondolkozzmár..
2010. aug. 22. 12:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem alszatok egy szobában, akkor sztem Anyud meg fogja engedni. Csak annyit füllents neki, hogy többször találkoztatok már, mert elsőre ottaltatni valakit tényleg elég reős.

24L

2010. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát de tudja hogy nem találkoztunk.. Meg azt tudná.. Anya olyan nagyon hirtelen haragú, mindenen felhúzza magát.. Remélem meg fogja engedni.. Amúgy de, egy szobába kéne aludjunk, sztem még egy ágyban is.. Olyan a lakásunk, hgy két szoba van, egyik nővéremé.. Úgyh:S De majd kedves leszek nagyon:D Köszia választ.
2010. aug. 22. 13:08
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

14 évesen... gratulálok... és eleve, mi a francnak olyan távolival? egyáltalán hány éves?

anyám borogass.

2010. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

hosszú történet, hogy miért olyan távolival..

és mért baj, hogy 15 évesen?


elfelejtettem mondani, hogy papok és apácák ne írjanak?:o

2010. aug. 22. 13:27
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi esély erre,ne haragudj.Nem vagy jó kapcsolatba anyukáddal,ráadásul ők eléggé érzékenyek erre a témára.A mai világban már 14 évesen veszíti el mindenki a szüzességét szóval ez eléggé húzós lesz ha megkérdezed tőle.Amit még tehetsz esetleg hogy bnyalizol neki vagy próbáld jobbá tenni a kapcsolatodat vele hogy a közeljövőben ne legyenek ilyen pronlémmák,de most szerintem esély sincsen erre,esetlet ha a nővéred azt hazudja hogy hozzá jön a srác,ő más tészta mert már 20 éves
2010. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát jó, de nem akarok lefeküdni vele, télleg nem.. Egyébként nővéremnek évek óta barátja van, meg amúgysem partner ezekben a dolgokban.. Ő inkább anyával van mindig.. És komolyan nem azért kéne itt aludjon, mert lenne valami, hanem mert nem tud hazamenni már este.. Meg téll nem lenne semmi, tesóm is itthon van..
2010. aug. 22. 13:47
 10/15 anonim ***** válasza:
kussolj nem érdekelsz minket old meg a problémáid ! ilyen nevetséges kérdéseket feltenni... EMBER IDEGENEMBEREKTŐL KÉRDEZED MEG ,HOGY ANYÁD MIT SZÓLNA HOZZÁ HA... ne nevettess már
2010. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!