Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vezessem fel anyukámnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem fel anyukámnak? (lennt több. )

Figyelt kérdés

Anyukámmal nem a legjobb a kapcsolatunk, állandóan vitatkozunk, nem mondok el neki semmit.. Van egy srác, aki nagyon messze lakik, most találkoznánk először. Itt kéne aludjon, mert téll nem tud rögtön hazamenni ahogy eljött, de nem akarok lefeküdni vele. Nem volt még barátom, és nem azért kéne itt aludjon, mert lenne valami.., csak nem tud hazamenni már. Anya aznap este nem lenne itthon, de a 20 éves nővérem igen.


Hogy mondjam el anyának? az még a kisebbik kérdés, hogy van valaki, a nagy az, hogy itt maradhat e estére..

Normális válaszokat lécci! Köszönöm. 14/L


2010. aug. 22. 12:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne is törődj a kötekedőkkel. :)

Mondd meg anyukádnak, hogy szeretnéd ha a srác ottaludhatna, megnéznétek pár filmet, semmi extra. Meg amúgy is a nővéred figyel rátok. És ha rendes akkor meg fogja engedni. Sok szerencsét, szorítok nektek :)

15/F

2010. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszii. egyébként nemis nagyon érdekel.. aranyos vagy hogy válaszoltál:)
2010. aug. 22. 18:47
 13/15 anonim válasza:
Hasonló velem is volt 14 vagy 15 voltam. Nálam csak úgy mentek bele szüleim, hogy látni akarták, a srácot elötte, és a tesóm szobája kellett aludnom, a srác az én szobámba aludt.
2010. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

bazz.

csak az én szüleim ilyen rohadt engedékenyek?akk sztem szerencsém van:DD.semmit nem mondok el nei..mégis bármit megengednek:DDmax.: ne k.u.r.@.s.d. szétt magad..ennyi hozzászólás...sátrazzatok:D

2010. aug. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék lefeküdni vele.. Sosem volt még barátom, és nem akarom.. Úgyhogy efelől nemkell aggódni.. Remlem nővérem is normális lesz..
2010. aug. 23. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!