Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Gazdag, vagy szegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Gazdag, vagy szegény pasi?

Figyelt kérdés

Válassz egyet az alábbi pasik közül a felszínes szempontjaim szerint :)


1. állásban van, napi 8 órát dolgozik heti 5 nap. fizetése 230.000 nettó, van hitelre egy Opel Astrája és egy kis házikója. Élete legtöbb területén a biztonságra törekszik, állampapírban van megtakarítása, havi 1x elmegy 2 barátjával sörözni és nincs káros szenvedélye, kultúrált és konszolidált személy. Templomba jár, időnként ministrál is. A munkahelyén a legmegbízhatóbb embernek tartják. A környezetében mindenki jót mond róla, nincs ellensége vagy irígye.


2. több céggel, ingatlanokkal vállalkozásokkal rendelkezik, passzív jövedelme 760.000 Ft havonta (ami akkor is jön ha végig alszik), amin felül napi 1-2 óra munkával összehoz havi 1-2.500.000 Ft-ot, rengeteg szabadideje van, szeret kockáztatni. A drága, feltűnő ruhákat szereti, sok arany, hófehér mosoly, napbarnította kigyúrt test jellemzi, és néhány káros szenvedély mint dohányzás és drogok. Autóit havonta cserélgeti Merci/Audi/BMW/Porsche. Hatalmat közvetít megjelenésével és fellépésével. Ahol megjelenik, mindig kinyílik neki egy-két ajtó.


Miért őt választod? Melyikhez hasonlítasz, melyikhez illesz?


2010. aug. 22. 16:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy ilyen személyiséggel kevesen fogják a másodikat választani. Ugyanakkor engem zavar az elsőben a templomba járás. :D Meg egy ember szánhatna több időt is a barátaira. Az első olyan unalmasnak tűnik. Amúgy meg nem feltétlenül csak ez a két véglet van. Na, de mivel ezek közül kéne választani, akkor az aranyat és a drogozást leszámítva talán a második. Szerintem egy férfinek legyen tekintélye és kisugárzása.

Ja és amúgy sem a pénz számít nálam párválasztás terén. Jó ez így fura, hogy a másodikat választottam. :D Volt már szegényebb és gazdagabb barátom is, szóval tényleg nem ez a lényeg.

2010. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Egyik se szegény csak az 1. kevésbé gazdag
2010. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
16:56 Szerintem nem fura a választásod. Magas érzelmi intelligenciád van, és tök édes vagy :D
2010. aug. 22. 17:02
 14/31 A kérdező kommentje:
17:02 LOL
2010. aug. 22. 17:03
 15/31 anonim ***** válasza:
Ezt bóknak veszem. :D (16:56os voltam)
2010. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Hú, hát ez tényleg elég szélsőséges..

de ha mindenképpen választanom kéne, akkor inkább a második..elmondásod alapján tényleg elég nagy lehet az egója, de ki tudja, talán egy nő (akibe szerelmes is lesz) tudna rajta változtatni egy kicsit jó irányba! Viszont ehhez nem egy üresfejű szőke plázacica kell, hanem egy normális, értelmes nő!

2010. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
36%

Ebben az országban mindenki szegény, itt nem nagyon van középréteg, inkább szegény, nagyon szegény és nagyon gazdagok. Tudjátok a hold népe....


Na mindegy, emberek ne a pénz döntse el, hogy kit szeressünk!!!!!!!


Szánalmasak a mai lányok/nők - fiúk/férfiak.


Ti most a pénzetekért szeretitek a párotokat?


Lehet, hogy rossz körűlmények miatt lett nagyon szegény és nincs módja a felemelkedéshez, mert a társadalom elutasítja őket, mert nincs annyi pénzük, mint amennyire a nőnek/férfinak szüksége lenne.


Éljen a matéria, éljünk az anyagnak, az anyagi tárgyaknak és ezáltal szeressünk embereket vagy gyűlöljünk. DEh a pénzz meg a vagyon nem minden!!!!

2010. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

17:32


Pontról pontra válaszolok kommentedre, hogy mindenkinek profitja származzék a leírtakból


"Ebben az országban..." - ez további megjelenést nem érdemel, koldus szegény mentalitásra vall. Az agy kikapcsolása, kifogás, így nem kell tovább gondolkodni. Úgysem lehetséges, és kész.


"Na mindegy, emberek ne a pénz döntse el, hogy kit szeressünk!!!!!!" - A döntés a kezedben? Ha érzel, na azt végképp nem te döntöd el hogy mit és ki felé.


"Szánalmasak a mai lányok/nők - fiúk/férfiak." - Nincs miről beszélni


"Ti most a pénzetekért szeretitek a párotokat?" - Ki az a ti? Te nem vagy benne, mert ide válaszoltál ám ugyanúgy mint a többiek?!


"Lehet, hogy rossz körűlmények miatt lett nagyon szegény és nincs módja a felemelkedéshez, mert a társadalom elutasítja őket, mert nincs annyi pénzük, mint amennyire a nőnek/férfinak szüksége lenne. " - Én abban a tipikus családban születtem, ahol csak a kemény munka és a diploma a valami, ha valaki pénzt tud csinálni ezek nélkül az gerinctelen, rabló, csaló, gazember, szélhámos akit majd jól megver az isten, és pokolra jut. Ez a szélsőségesen hömpölygő, pénz hiányából adódó szenvedés okozta GONOSZSÁG az, ami miatt elszántam magam, hogy gazdag leszek, és az önmagamba való befektetéssel és fejlesztéssel kezdem! A tudatomnál kezdtem, és stabilan, meglepő gyorsasággal haladok előre, és több mindenre vagyok képes mint eddig bármikor! Tehát nem a pénzről van szó.


"Éljen a matéria, éljünk az anyagnak, az anyagi tárgyaknak és ezáltal szeressünk embereket vagy gyűlöljünk. DEh a pénzz meg a vagyon nem minden!!!!" - Amit leírtál számomra nem közvetít értéket veled kapcsolatban! Talán igazmondó vagy? Konvencionális? Erkölcsös? Ezt fűzd hozzá mert a mondanivalód nem sugall konkrétumokat!


Amúgy neked vállalkozásod van, iskolába jársz, vagy napi 8 órát dolgozol? Mert ha alkalmazott vagy, akkor 4-5x annyit futsz a pénzed után mint én, tehát a pénznek alárendelt szolga vagy, aki nálam sokkal többet törődik a pénzzel és sokkal többet áldoz rá az életéből. Ha van egy farmod, ahol van vágóállat, pamutmező, zöldségföld és egy kis tiszta csermely - tehát nem kell pénz mert ellátod magad - akkor egy szót sem szóltam!!

2010. aug. 22. 18:08
 19/31 anonim ***** válasza:

attól függ melyiket szeretem.


ha nagyon választanom kéne akkor a gazdagot választanám,azért mert ha lennének gyerekeink azt szeretném hogy mindent megkapjon,ne kelljen neki nélkülöznie

2010. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

nem értem mi a baj a templomba járással..valaki elmagyarázhatná?


amúgy ha kinyitjátok a szemeteket a 2.pasas voltaképpen egy tipikus bűnöző akinek ezek a céges ügyei meg ilyen olyan ugymond vállalkozásai csak fedőtevékenységek voltaképpen pénzmosoda....nem vagyok filmes csak ismerem már az élet dolgait mi a dörgés a mai világban

2010. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!