Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Náálatok mikor hangzott el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Náálatok mikor hangzott el a jelenlegi/korábbi kapcsolataitokban a szeretlek?

Figyelt kérdés
Mióta ismertétek egymást, kb hány randi után stb?

2021. ápr. 26. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi kb. fél éve voltunk együtt, mikor a páromtól elhangzott a "Szeretlek". Előtte mindig azt mondta, hogy "Nagyon kedvellek!". Hozzáteszem, az első fél évben mi nem terveztünk komoly kapcsolatot, de túl jól sikerültek az együtt töltött hétvégék és egymásba szerettünk, ennek öt éve 😊
2021. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Volt olyan aki kb az első randi után este már írta, hogy szeret.. na az hatalmas🚩🚩 (nem is ismert kb)

Nálunk kb 1 hónap után jött a szeretlek, nem akartuk hogy a kezdeti fellángolás irányítson. Azóta eltelt 6 év és egyáltalán nem bánom, hogy nem 2 randi után mondtam

2021. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nalunk 2 hónap ismeretség, 1 hónap hivatalos "járás" után. Kb. A 4. Randin
2021. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
1# végre valami vidám történet, és nem csak a sz@rt kell hallgatni egyfolytában.. 😊
2021. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

2 honap mulva mondta szexkapcsolatban mikor rutinszeruen vetkőztem epp.

A 3. hónapban meg már zavarta hogy en nem mondom igy mondom.


Azota szerelemmel csináljuk. Es itt tartunk.

2021. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi nálunk olyan 2-3 hónap után. Olyan spontán volt az egész főztünk s oda mondta hogy óvatosan mert szeretlek s nem akarom, hogy bajod essen.
2021. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg az pontoz le akinek meg nem mondja soha senki nem ok nelkul
2021. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő 2 hét után mondta, nekem kellett azért még idő, de már nem emlékszem.
2021. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok....nem értem miért lettem lepontozva....de mind1 lehet tényleg annyira haszontalan a válaszom😂😂😂😂

Imádlak gyakori népe 😘

2021. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sem értem, pedig mindegyik válasz (számomra) hasznos volt, szóval én mindenkinek zöld pipát adtam :)
2021. ápr. 27. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!