Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is észrevette randizások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette randizások közben, hogy a budai nők mennyivel ápoltabbak, tisztábbak, igényesebb megjelenésűek, mint a pestiek?

Figyelt kérdés

#kosz #szag #foghiány #csúnya cipő
2021. ápr. 29. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
8%
Igen, a pestiek igénytelenek és buták.
2021. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
97%

#9 lenne némi értelme annak amit írtál ha simán Bp-et veted össze Olaszliszkával.

Példálózhatunk akkor azzal is akkor kik gazdagabbak, a gazdagréti lakótelepiek vagy az Etele úti lakótelepiek vs. V. kerület, Herminamező vagy a 17-18. kerület kertesházas negyedei.

2021. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
89%
Tekintve, hogy Budán több a gazdag, lehet benne valami. Például Budán a buszokon sokkal igényesebb a társaság, mint Pesten, de ez nem jelenti azt, hogy minden pesti igénytelen lenne és azt sem, hogy minden budai igényes. Pesten is vannak fullos drága környékek.
2021. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
92%
#5 én meg a pesti oldalon lakok a 6. kerületben, sportolok és vékony, igényes vagyok. Akkor én elvileg nem is létezhetnék?😳
2021. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
98%

#9: Valszeg soha nem volt se Pesten, se Budán a kérdező.


#13: "Például Budán a buszokon sokkal igényesebb a társaság, "

Ajánlom figyelmedbe a 7-es buszcsaládot :D


És az megvan, hogy Budán rengeteg ősrégi szocreál panellakótelep van?

2021. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
98%

14 Nem létezel, Csak ha Budára költözöl

Én is így vagyok ám. Csöves pesti vagyok, nem is értem minek fürdök

Zoknira se futja, de ide jó a sima mamusz is mezítlábasan

És itt a pesti oldalon konganak a fitness termek, fodrászatok, fürdők

2021. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
97%

Elég sokat járok munka miatt a budai oldalra. Minden második ember fentebb a luxusnegyed felé mamóka, meg felkapaszkodott lopós-mercis.

Van orvosom is arra, mesélte már kik esnek be hozzá. Budaiak :D

2021. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
Akkor miért lehet az, okosok, hogy Pesten kerületenként kb. 2,2 db kozmetika bél meg, kevesebb a drogéria, fogászat, könyvesbolt, autómosó? Még szoláriumból is kevesebb van, mert ugye a népesség nagy része eleve mediterrán árnyalatú. Gyorsétteremből és kínai piacból, kutyamenhelyből persze több van, mint Budán.
2021. ápr. 29. 20:30
 19/61 anonim ***** válasza:
2%
Akkor ezert van az, hogy a nok budai csavot akarnak?
2021. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
97%
#18: ezt a hülyeséget honnan szeded? Kerületenként két kozmetika? Szolárium? Jártál te Pesten valaha, nyuszika.
2021. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!