Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is észrevette randizások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette randizások közben, hogy a budai nők mennyivel ápoltabbak, tisztábbak, igényesebb megjelenésűek, mint a pestiek?

Figyelt kérdés

#kosz #szag #foghiány #csúnya cipő
2021. ápr. 29. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
81%
Bugyid nem elég nedvszívó?
2021. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
86%

Most egy sincs, lerongyolódtam, de kéne venni. De mire megtervezem a túrát a Mammut Intimissimibe... 😰

A Holdra előbb eljutok.

2021. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem mit picsogsz. Pesten nem nézi senki. Ne vágj fel, hogy te Budára átjársz, nem hiszem, hogy csak úgy beengednének. Ilyen büdösen pláne nem. Belöknek félúton a Dunába
2021. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
86%
Most megijesztettél. Akkor csak nézek valamit a Nyugatinál a kinajiban vagy az aluljáróban.
2021. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon helyes. Tudd hol a helyed!
2021. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
83%
Tudom 😟
2021. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
3%

Vidéki vagyok. Bocs, de Kelenföld hova tartozik?

Az V.kerület meg most ennyire lecsúszott, vagy én nem tudom, melyik oldal Buda?

De lehet, mondom, csak lehet,... hogy a belvárosban több a gazdag negyed, a turista, és a felvágós átlagember, aki kiöltözik a sarki közértbe is. A perem felé pedig minden irányban vannak a lepukkant kerületek. A külvárosi kertes, családi házas övezetben meg tobzódnak az újgazdagok.

De biztos csak azért tűnik így, mert ha vonattal mész, kb. ezeken visz keresztül.

2021. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
85%
Szóval te Pesten, fogatlan, büdös, csúnya cipőjű nőkkel randiztál, Budán pedig láttál igényesebbeket. Hát egyéni szociális problémád ez.
2021. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

Örökzöld vicc:

- Mi a legjobb ismerkedős szöveg Pesten?

“Én budai vagyok”

2021. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
87%
Na jó, nem kell így lenézni más problémáit! Én büdös pesti vagyok, de gyakran járok Budára is dolgozni. Van, hogy emiatt naponta többször is fürdök. Amikor meg a 7-es buszon leveszem a rongyos ruháimat, hogy Budára már igényesen érjek,mindig megbámulnak. Ez a legrosszabb 😟Aztán mikor hazaérek, kezdődhet az órákig tartó büdösítés. Nem tudom, meddig bírom, már nézegetek vidéki házakat.
2021. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!