Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is észrevette randizások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette randizások közben, hogy a budai nők mennyivel ápoltabbak, tisztábbak, igényesebb megjelenésűek, mint a pestiek?

Figyelt kérdés

#kosz #szag #foghiány #csúnya cipő
2021. ápr. 29. 18:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
94%

49.

Most hogy mondod...

2021. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
96%
Ez valami provokáló incelnek a troll kérdése.
2021. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
97%
Ma lefürdök rendesen, lehet holnap Budai villában ébredek.
2021. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
97%
Én Budán lakom, de ma nem fürdök. Sőt, holnap sem :)
2021. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
81%

54 Te vagy a hősöm!

Én ezért ma fürdök és lehet-de még azért nem biztos-holnap is!


Üdv

egy pesti csőlakó

2021. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
22%
Amikor feljártam Bp-re nekem az tűnt fel, hogy sok a "sajátos stílusú" nő. Nem is tudom megfogalmazni, de máshogy öltöznek, lazán pl: melegitőbe, nem vesznek fel melltartót, kocosak, érdekes frufru, nem sminkelnek, vászon szatyor, régies sport cipő. Nekem ez fura volt. Győrbe a fiatal csajok - srácok úgy néznek ki mintha a kifuturól jöttek volna. Talpig smink, divatos ruhák, hangsúlyozzák az idomaikat, belőtt haj. A fiúk is mintha divat magazinból léptek volna ki. Amit eddig láttam BP nem ilyen pipkerkőcök inkább laza a stílus.
2021. máj. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
64%
Mert szarunk a győriekre ezért van. Tudjuk, hogy melltartó nélkül, kócosan is jobbak vagyunk. Remélem segítettem :)
2021. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy mondod, nekem is gyanús volt, hogy Budára költözésem másnapján rózsaillatúvá váltam...
2021. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az egyszerű ember rögtön rámondja a budaiakra, hogy általánosságban ápoltabbak, mert Budán több a "gazdag" kerület... persze, hogy úgy fog tűnni, hogy Újbudán vagy a Rózsadombon igényesebbek az emberek, mint Kőbánya-külsőn...
2021. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
67%
Hát én megjártam mindent, Pesten és Budán is végigbuliztam az éveket, győri csajom is volt, stb. A pesti részen jobban a bulik és éjszakai élet, így a minőségi budai réteg is átmegy általában, budán meg jót lehet túrázni. Nekem valahogy a pesti oldal igényesebb, budán sok a domb, zöld, és a ráépült házak, ami miatt depressziós leszek. Ha erre vágyom, akkor vidéken megtalálom, ha nyüzsire, akkor azt meg nagyjából csak a pesti oldalon csak, összességében budán csak túrázni és dolgozni jó, a nők közt én nem láttam különbséget.
2021. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!