Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen szempontok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen szempontok alapján választotok barátot?

Figyelt kérdés

Még egy kérdés amit sosem értek. Ha van barátod, de sok gond van vele (nem megbízható, önző, stb) akkor miért nem szakítassz vele, és miért inkább vársz a csodára hátha megváltozik? A normálisabb fiúk meg esélyt sem kapnak.

Mi az oka ennek?


2021. máj. 6. 18:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem azért van ez mert lehet már annyira beleszeretett valaki ebbe az önző megbízhatatlan fiúba hogy egyszerűen nem tud lemondani róla a sok hibája ellenére.
2021. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Számomra szimpatikus belső.

2. Számomra vonzó külső.

3. Közös hobbik, érdeklődések.

4. Azonos hosszútávú tervek.

A kérdés második fele nem érint.

2021. máj. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel szakítottam a végén az akkori párommal, akivel gondjaim voltak (mondjuk nem ilyen tipikus prolibunkó dolgok voltak, mint megcsalás, verés) - mondjuk egy jó 3/4 évig szenvedtem, azért, mert nem akartam elhamarkodottan dönteni, és biztos akartam lenni benne, hogy nem az a gond csak, hogy elmúlt a rózsaszín szemüveges korszak, és unom csendes harmóniát... valószínűleg következő kapcsolatban gyorsabban fogok lépni.


De azt meg nem gondolom, hogy kötelességem minden normálisnak tűnő pasinak esélyt adni.


Szempontjaim ismerkedés során:

- fogjon meg fizikailag benne vmi (ha nem is olyan "hú, de jó a kisugárzása", azért ne érezzem azt, hogy teljesen hidegen hagy minden téren - és még mielőtt vki rákezdene, egyáltalán nem a Calvin Klein alsógatyamodell típusú srácok tudnak bennem beindítani vmit, mert nem, sok olyan srác tetszett már, akit más nő bottal sem piszkálna meg)

- fontos dolgokban passzoljon a jövőképünk

- legyünk szellemileg egy szinten, legyen hasonló a pénzügyi kultúránk, legyen hasonló a humorunk

- legyen udvarias, tisztelettudó és illemtudó, kedves (de nem hajbókolós, pincsis stílusú)

- merjen azért odajönni, leszólítani

- ne dohányozzon

- ne legyen anyupicifia

2021. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen szimpatikus,legyen közös érdeklődésünk,legyen figyelmes,kedves,megbízható,ne dohányozzon.
2021. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azonos értékrend, hasonló gondolkodás.

Külső : igényes legyen magára de semmi extra, mindegy hogy mackós vagy vékony

Legyen benne egy adag gyerek + jó értelemben vett "infantilizmus"

Legyen empatikus

2021. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Külsőre nézzen ki átlagosan vagy jól.

A belsőnél kezdődnek a gondok. Legyen (nyilvánvalóan) kedves, intelligens, hűséges, lojális, felvilágosult.

És akkor itt jönnek a problémák: legyen a humora az enyémhez hasonló, legyen a világnézete, céljai az enyémekhez hasonlóak, legyen az élettapasztalata és az anyagi helyzete az enyémhez hasonló.


Arra, hogy valakinek barna szeme van, nem lehet kapcsolatot építeni. Arra, hogy hasonlóan látjuk a világot, és hasonlóan próbálunk boldogulni benne, már igenis lehet.

2021. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Külsőre: Szakállas,bajszos,vékony testalkatú hosszú hajú férfi a zsánerem.

Belsőre: Jó beszélgető partner megértő, figyelmes,hűséges,férfias jólelkű.


Én ilyen szempontok alapján választottam párt mivel a párom a szememben ilyen tulajdonságokkal rendelkezik. Napokig tudnám még sorolni a jó tulajdonságait.


Nem értek egyet az álláspontoddal a párom is normális férfi és mégis bele szerettem szóval a normális férfiaknak is van esélyük megtalálni a megfelelő társat nem csak az önző,hűtlen férfiaknak van esélyük.

2021. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!