Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen szempontok szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szempontok szerint választotok párt?

Figyelt kérdés
Választás kérdése egyáltalán, vagy akivel egymásra találtok?

2018. dec. 16. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Belso elsodlegesen. A tobbi mellekes a leleknek
2018. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Nem hinném hogy választás kérdése, de nyilván vannak keretek. Nálam küső megfog, belső megtart. Lehet kicsit hiú kijelentésnek hangzik, de ha választanod kell egy rohadt meg egy szép alma között, akkor valószínűleg ott is az utóbbit fogod. Kivéve ha fosni akarsz :D

Belsőre az a fontos, hogy meg tudjon nevettetni, intelligens legyen, hűséges, őszinte, szenvedélyes, nyitott, barátságos, megbízható,laza, merje kimutatni az érzelmeit,egymásban lássuk a jövőt, egymással tervezzünk. Külsőre meg inkább a fiúsak jönnek be. Sötét haj,tőlem minimum 2 centivel nagyobb, max 10-zel, legyen rajta mit fogni, utálom a piszkafákat, de azért túlysúlyos se legyen. Ja, és az izom. Ott végem. Ha érzem, látom, hogy valaki erősebb nálam, persze nem kell full kigyúrtnak lennie.


Nagyjából ennyi.

2018. dec. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek a külső megfog, a belső megtarttal, amíg nem ismerem, nem tudom más alapján "bemérni" :D Az a tapasztalatom magammal, hogy aki elsőre nem fog meg úgy romantikus értelemben, az később sem fog.


Külső: nekem tetsszen külsőre, legyen igényes önmagára


Belsőre: legyen meg a közös hang, hasonló humor, legyen hűséges, szenvedélyes, kommunikáljon őszintén és nyíltan, ne játszmázzon (ez utóbbiakat én is fel tudom mutatni, ezért "elvárás"), lehessen vele együtt építgetni a közös életet, legyenek hasonló elképzeléseink a jövőről (ilyenre gondolok, hogy idővel akár házasság, de külföldre én pl. nem vágyom élni hosszú távon, viszont nyaralás keretében szívesen barangolnék a világban)

2018. dec. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Külső megfog, belső megtart, jó szexszel magához láncol. :D
2018. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Belső èrtékek alapján, mert a személyisèg nagyrészt meglátszik a külsőn is, és sok belső tulajdonságra lehet következtetni a külső alapján.


Pl. a mai jolly joker az "érettebb vagyok a koromnál" kijelentés, aztán mègis sokan pl.miniszoknyában,és vékony harisnyában

mászkálnak -5-10°C-ban is, és reggelig sorolhatnám az ilyen ellentmondásokat.

2018. dec. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a ketto egyaramt fontos. Konkret idealom nincs. Talan annyi, hogy a szokek valamiert nem fognak mrg, inkabb a fekete vagy a sotetbarna haj fog meg. Legyen vicces, huseges, apolt, fogadjon el, olyannak, amilyen vagyok. En magam eleg fius vagyok. Fekete festett haj, atlagos alkat.
2019. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!