Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nő randin autómról miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő randin autómról miért érdeklődik?

Figyelt kérdés

3x randiztunk, volt csók is, jól haladnak a dolgok. Viszont minden alkalommal amikor találkozunk szinte az első kérdése volt, hogy kocsival jöttem e, és hol van? Mondom hol lenne, otthon a ház előtt áll.


Erre egy pillanatra látom az arcán hogy olyan zavart lesz, és hogy nagyon gondolkodik valamin. Aztán pár pillanat múlva megint jó kedve lesz, mosolyog és tök jól megy a randi, felszabadult, boldog.


Amikor így elszomorodik az arca rá is kérdeztem, minden rendben van e, de mosolyog hogy persze.


Szerintetek mi lehet a probléma, mi miatt gondolkodik el amikor mondom hogy otthon van az autóm?


Egerben lakom, belvárosban talizunk mindig.



2021. máj. 12. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
A következő randira fényképezd le neki, mutsd meg: "Nézd, ilyen." És akkor vagy dugás lesz vagy tiltás :D
2021. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is kamunak tűnik.
2021. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

"Nagy ívben kerüld el ha a kocsiról érdeklődik"


Jó nagy marhaság! Én is megkérdeztem kíváncsiságból a páromat, mikor ismerkedtünk, hogy milyen autója van, mert imádom az autókat. Rendszeresen járunk különböző autós találkozókra, versenyekre, gyűjtöm az autómodelleket. Akkor, mikor megismerkedtünk, egy 15 éves VW Golfja volt és azt az autót is ugyanannyira imádtam, mint a jelenlegi, kategóriákkal sokkal jobb autónkat.


40/N

2021. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

gondolom nagyon azt akarod hallani, hogy egy csúnya golddigger nő...


ennyiből nem lehet megállapítani. meg mondjuk aki a pénzre hajt, az valószínű ennél jobban probálná titkolni


(az meg más téma, hogy valószínűleg ordas nagy kamu a kérdés..)

2021. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Én barátnőm egy év után se tudja megjegyezni milyen autóm van, teljesen análfabéka hozzá. :D
2021. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
Álfá Roméróm van, pénz nem jut a csajokra
2021. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Fura szerintem hogy ennyire érdekli. A kocsid érdekli nem te.
2021. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!