Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy én mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én mindenkibe beleszeretek, aki érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
Mindenkit túlságosan megkedvelek 1-2 találkozás után, jól esik, hogy valakinek tetszem, kedveseket mond nekem, aztán általában meggondolják magukat velem kapcsolatban, majd jó nagyot koppanok.. Újra és újra.
2021. ápr. 6. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Szeretnél valamikor találkozni?
2021. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Mert túl könnyű és ez ijesztő lehet. Szerintem.
2021. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Megtalálod majd azt a férfit aki nagyon fogja értékelni hogy ilyen vagy :)
2021. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
80%
Akárhogy gondolkodom egyszerűen nem jut eszembe a szó amit keresek (talán clinginess? talán DPD a jó term?) de lényege az amit leírtál gyakorlatilag ha valaki jól bánik veled akár csak egy kcsit is elkezdesz kötődni hozzá elég durván, sokszor gyerekkorból ered, ha nem törődtek veled eleget nagyobb eséllyel fejlődik ki hasonló. Voltam hasonló helyzetben, bizonyos körülményeknek köszönhetően csak egyszer esteb bele ebbe a hibába, mondhatni eléggé bezárkóztam azóta, sok tanásot nem tudok adni mert én is igazából fojuk rá hogy kerülöm az embereket nem tudatosan, de tudat alatt mindíg ott van a "félelem?"(nem igazán tudom ezt az érzest szavakba önteni) hogy túl közel repülnék a naphoz if i got the chance ha érted mire gondolok so valszeg emiatt úgymond félek? kilépni a lakásból, nem félelem mert tudom hogy nem racionális de renedesen meg kell magam győznöm hogy menni kell so yeah, ha gondolod szívesen meghallgatlak. sőt ha tudok még segítek is. nem valószínű hogy fogok tudni de i guess worth a try. További szép estét bárkinek aki ezt olvassa.
2021. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Én magam is úgy "csajoztam" annó, hogy inkább azokra hajtottam, akiken nagyon látsszott, hogy bejövök nekik.

Nos ebből jön az, hogy a kölcsönös vonzalom helyett inkább a lányok vonzódtak hozám, s így általában én szakítottam velük.


A kérdező is, mivel nem a saját ízlése, belső érzése okán választ partnert, hanem a "dícsérő szavak" hatására, ezért randizhat olyan sráccal, aki igazásból nem jön be neki. S ez az érzés eléggé hamar át is megy majd a fiú felé.

Másrészt olyan srác is sikerrel járhet, akit a nemi vágya hajt, és csak úgy "mondja" a szép szavakat, de nem gondolja komolyan. Egyszerűen csalikukacnak haználja a bókokat.

2021. ápr. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legjobb barátom is így ját ismét és ismét.

A lányok kikopnak.

2021. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Találkozhatnánk ?
2021. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem irt:(


#1

2021. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!