Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adnátok tippet adni hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tippet adni hol találhatnék párt ha ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó a kezdeményezésben, nem tudom miről lehet beszélni a lányokkal. Meg eleve az is gond hogy hol ismerkedhetnék, mert nem vagyok valami közvetlen, inkább zárkózott, szerény típus.
2021. máj. 12. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hobbid van?
2021. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biciklizni szeretek. De olyan hobbim ahol emberek között vagyok olyan nincs. Munkahelyen nincs lehetőség ismerkedni sajnos.
2021. máj. 12. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj el bicajos túrákra idegenekkel, vannak fb csoportok ilyenekre, meg rendezvények stb. vagy olyan helyre menj ahol emberek vannak. túraútvonalak környéke stb.
2021. máj. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt láttam az elmúlt cirka egy év legjobb nőjét, egy gyönyörű szőke kis futár csajt, az Üllői úton. Pirosnál odaállt közvetlenül mellém, a könyökünk kis híján összeért. Nem akart semmit szerintem, rám se nézett, csak így jött ki. Mindenesetre alkalom lett volna megszólítani, jó hülye voltam, hogy nem tettem meg.


Na szóval ha adódik ilyen, kérdező, akkor több eszed legyen!

2021. máj. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4 És ha megszólítod, mi lesz? Mentek mindketten a dolgotokra. Max rád mosolyog és ennyi.
2021. máj. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!