Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hány évesen kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hány évesen kezdenek el olyan kapcsolatot keresni ahol szóba jöhet a gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Én csak olyan lányokat találok akik buliznak, és nem is tűnnek annyira megbízhatónak. Örülnék ha már megtalálnám azt akivel hosszú távra tervezhetnénk.

24 éves vagyok, engem sosem érdekeltek a bulik, meg a kicsapongás. Pár éven belül inkább családot szeretnék. De a korombeli lányok szerintem még nem ezt keresik sajnos. Hány évesen kezdenek el "apukának valót" keresni?


2021. máj. 14. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Én is akartam családot mindig is, de attól buliztam. Vagy ha gyerek mellől megy el valaki inni az jobb?
2021. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Én, és a huszonéves barátnőim is akarunk gyereket, de attól még bulizunk. De nem apukának valót keresünk, hanem partnert, akivel ha úgy alakul később simán lehet gyerekünk is.

Nem tudom érzed-e a külömdbséget.

Attól, hogy szeretnénk gyereket nem a jövőbeli gyerekünknek keresünk apát, hanem elsősorban magunknak partnert.

De ha most megismerkednék sem azonnal akarnék vele gyereket, hanem évek múlva. Szerintem így normális.

2021. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én világéletemben hosszú távú partnert kerestem, akivel családot alapíthatok idővel. De attól még buliztam és szórakoztam és kiélveztem a fiatalságom. 21 évesen találkoztam a férjemmel, egyből összejöttünk, minden szuper volt az első pillanattól kezdve, mégis csak 27 éves voltam, amikor az első gyerekünk született. Addig együtt élveztük a fiatalságunkat és együtt buliztunk :) Semmit nem jelent, hogy ki hány éves ebben a kérdésben, az számít, hogy van-e alap, amire lehet családot alapítani, illetve hát nem mellesleg az ember személyisége a befolyásoló tényező, készen áll-e megállapodni és gyerekeket vállalni.
2021. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz buli alatt? Barátokkal házibulizni, ahol táncolsz, beszélgetsz barátokkal, új embereket ismersz meg, társasoztok? Esetleg egy koncertre elmenni barátokkal az egyik kedvenc együttesedre, ahol tombolsz, táncolsz, sörözöl/borozol, ismerkedsz és jól érzed magad? Felsoroltak közül mi az, amihez nincs kedved, miért lesz valaki nem megbízható, ha szeret kikapcsolódni, új embereket megismerni?


Kérdésedre válaszolva, 18-30 között lévő nőkkel ismerkedtem az elmúlt évtizedben, mindegyik komoly kapcsolatot keresett és később családot akart. Szerintem a nők többsége vágyik rá, de nem mindenkivel, évek alatt derül ki mennyire passzoltok a mindennapokban.

2021. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
29 éves vagyok, nem szeretnék sosem gyereket, nem amiatt, mert féktelen bulizásból állna az életem, így olyan pasit keresek, aki szintén nem akar.
2021. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként szituációfüggő is. Vannak barátnőim, akik még nem végeztek az egyetemen és elmúltak 24 évesek. Ők még nyilván nem szeretnének most gyereket. Más barátnőim 22 évesen végeztek és lett is baba egyből.

Másrészt meg jól írták korábban, hogy huszonévesen partnert keresnek, nem apukát. 30 felett esetleg amikor ketyeg a biológiai óra, akkor van az, hogy nem várnak, hónapok alatt esküvő és gyerek, de ez sem általános.

2021. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy nálad miért zárja ki egyik a másikat?


Én 7 éve vagyok kapcsolatban, 23 éves vagyok, 16 éves korom óta. Jövőre lesz az esküvőnk, szeretnénk majd családot alapítani, de egyenlőre nem most, mivel még szeretnénk élni, tapasztalatot szerezni, most még haladni szeretnénk az életbe, szórakozni, bulizni , stb.

Amíg nem volt ez a covid, kb. minden hétvégén buliztam, általában koncert, vagy diszkó. Most inkább baráti összejövetelek/otthoni házibulik, hosszú beszélgetések, társasjáték, stb. Ezek vannak, ez most egy ilyen időszak.


Mindenkinek a saját dolga eldöntenie hogy mikor akar gyereket, de egy nő sem úgy keres párt, hogy "apukának való" férfit szeretne, hanem elsősorban egy társat, majd amikor pedig már benne vannak a korban, családot alapítanak.


Én majd 28 éves korom körül szeretnék gyereket, de persze ez a körülményektől függően változhat is.

2021. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem korfüggő. Én ugyan sose voltam az a bulizós típus, nem is kerestem görcsösen társat. Aztán 21 évesen megismerkedtem az első szerelmemmel, aki azóta már a férjem. Gyereket is tervezünk. Szóval egyáltalán nem azon múlik, hogy ki hány éves.
2021. máj. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már most hosszűtávú kapcsolatot keresek, amiből remélem hogy házasság és gyerekek is lesznek

23n

2021. máj. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!