Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek átlagban 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átlagban 30 fölötti férfiak kezdenek egyetemista lánnyal?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolat szóba jöhet szerintetek két ember közt, aki nem ugyanott tart?


23 éves vagyok és megismerkedtem egy nálam 10 éves férfival. Nagyon tetszik és szerintem én is neki, viszont azt nem tudom, hogy vannak is-e vajon szándékai. Nem gondolom csapongónak, sőt épp ellenkezőleg. Kihasználni nem hagyom magam, én komoly kapcsolatot keresek, csak azt nem tudom, hogy ez ilyen helyzetben működhet-e, ahol a felek eltérő körülményekben vannak. Tudom, hogy minden ember egyedi, de ott nem tartunk, hogy őt megkérdezzem, mit gondol erről. Egyelőre csak ismerkedünk.



2021. máj. 16. 19:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
87%
#10: Benne legalább akkor volt annyi, hogy felhívjon és úgy közölje. Az én barátom erre sem volt képes, messengeren írogatva intézte el... :) Köztünk is ugyanúgy orbitális 8 év korkülönbség volt.
2021. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!