Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az egyetemisták átlagban...

Az egyetemisták átlagban tényleg heti 3-4szer járnak bulizni?

Figyelt kérdés
Olvasgattam gyakorin es egyre több helyen láttam válaszként, hogy egyetemisták heti 3-4 alkalommal járnak bulizni, es meg igy is sok dologból kimaradnak. En is egyetemista vagyok de jo esetben egri egyszer ha eljutok, de ez is ritkán van (plusz a barataim se mindig szeretnének menni), konkrét egyetemi bulik pedig nincsenek is nálunk szervezve, ergo semmiből nem maradok ki, vagyis eddig ezt hittem, de most elbizonytalanodtam. Tényleg igaz ez az egyetemistakra? Ti hányszor jartok el?

2016. dec. 28. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem, senki nem megy el rendszeresen heti 3-4 alkalommal bulizni. Algalmanként igen, de ez senkinek sem átlag. Valószínűleg ezt olyanok írták, akik még nyíltnapra sem mentek egyetemre. És nem az van, hogy alkalom ne adódna, mert adódik, de a leginkább hardcore emberek sem tudják megcsinálni, hogy akár a tanulmányi, akár a vizsgaidőszakban végig heti 3-4 alkalomat. Félév elején néhány hétig esetleg. Úgy én is meghúztam egyszer-egyszer, de az átlagot csak ezek az alkalmi sűrű időszakok nyomják heti 1 fölé.
2016. dec. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!