Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit gondoltok egy olyan nőről aki néha szeret erőszakosan vezetni?

Figyelt kérdés

Amikor olyan kedve van akkor szereti élni a sebességet, szokott zöldre váltás után gyorsulgatni emberekkel, nem tötyög, nem túl előzékeny és érdekli az autósport. Gyűlöli a kamerázós embereket meg a bpiautósokat. Szereti fejleszteni a vezetési tudását, szeret ezzel foglalkozni.

Persze ha nyugodtabb kedvében van vagy nem siet akkor néha komótosan megy, 10el a sebhatár felett (ilyenkor jobbra tart, elengedi aki menni szeretne szóval semmiképp sem tartja fel a forgalmat).


Titeket vonzana vagy taszítana egy ilyen nő? Külsejében normál, nem fiús megjelenésű, de nem is r*bancos.



2021. máj. 17. 09:55
1 2 3
 21/24 mikeXxX ***** válasza:
100%

A leírtak alapján adtam választ kérdező!

Defenzív egyben a körültekintő vezetést is jelzi ami nem feltétlen lassú csak számol azzal is amivel te "valószínűleg" nem. Én nap mint nap megyek gyorsan de emiatt még lehetsz előzékeny illetve sok esetben nincs is értelme sietni mert van sok tötymörgő ahogy te is vázoltad.Németek sem szüttyögnek de mégis előzékenyek lásd cipzárelv vagy a gyorsitósáv melletti besorolás még ha 200- al megy is be megy egy sávot. Aki ügyes az mindenkinek szimpi de ha valaki nem előzékeny és ész nélkül megy az hidd el nem lesz szimpi senkinek sem.

2021. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok férfi, de azért leírom a véleményem. Ilyet friss jogsis emberek csinálnak vagy azok, akik kompenzálni akarnak valamit. Zöld lámpa váltásánál gyorsulgatni? Mégis hol, nem a Halálos Iramban vagy könyörgöm, 100 méteren a következő lámpáig? Egyébként pedig a nem túl előzékenységeddel írtad le, hogy mennyire rossz soför vagy. Millió balesetet az előzékenységemmel előztem meg, mert tényleg vannak ilyen marhák, mint te, akik ettől valami cool sztárnak érzik magukat. Mondok egy példát, Talmácsi, nem tudom mond e a neve valamit, elég jól motorozik, pár versenyen túl van, nyilatkozta, hogy közúton óvatosan vezet, mert nem az a hely, ahol ő a tudását kamatoztatthatja. Vagy egy thai box bajnok mesélte, hogy egy szórakozóhelyen nem vagánykodik, mert ehy hátulról jövő sörösüveggel ő is védtelen. Ha nincs pénzed pályán kiélni a vágyaid, legalább ne forgalmas helyen, hanem valami kietlen helyen csináld légyszíves. Minden jó soför tisztában van vele, hogy figyelje a közlekedésben résztvevőket és együttműködjenek, ne vagánykodjon velük,ert nem ismerheted a másik reakcióját. Egyszóval inkább ne próbáld a vagány lányt játszani.
2021. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak teljesen igaza van.

Főleg azok a legrosszabb sofőrök, akik azt mondják magukról, hogy jól vezetnek. Apám 15 éve vezet, sosem mondta hogy jó lenne benne, pedig én az anyóson piszkosul azt látom, hogy nagyon jól vezet.

Maximum a futárok mondhatják el magukról azt, hogy jól vezetnek, akik tizenéve minden nap szinte egész nap nyomják a gázpedált. De ők sem mondják.

2021. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas és nevetséges az ilyen mindkét nemnél. Ez csak a te fejedben “menő”, vagy esetleg még a hozzád hasonló kisebbségi komplexusos emberek fejében, viszont a környezetetek lenéz titeket, sajnálom.
2021. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!