Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Sikeresnek tekintenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Sikeresnek tekintenétek egy ilyen randit?

Figyelt kérdés
Első találkozó ebéd/Vacsora+ital mértékkel, több óra beszélgetés, természetesen a férfi fizet, majd hazakísér, kér egy következő alkalmat, melybe ti belementek, rátok ír a randi után, de nincs csók.
2021. máj. 18. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
?? hat ha mar belement a kovetkezo randiba, akkor sikeresnek tekinti, nem?! nem ertem a kerdest..
2021. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek az első válaszolóval...

Az más kérdés, hogy az ilyen randi nekem nem jön be.

2021. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Részben.Lehet hogy zavarban volt.
2021. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne lenne az? Lesz folytatás, az, hogy nem volt csók, az semmit nem jelent.
2021. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Miért költessz rá ennyit? Krv át keresel? Egy átlag normális nő megismerni akar nem lehúzni pénzzel. És még az első randin elcsattan a csók!
2021. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Én személy szerint első randin nem szívesen megyek étterembe,inkább ülök be egy kávézóba,vagy megyek el el egy sétára.Viszont ha jót beszélgettünk,sikerült egymásra hangolódnunk,akkor igen,sikeres randinak könyvelném el.Első randin én se csókolóztam a barátommal,annál jobban vártam a második találkozást:)
2021. máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nyálcsere egy idegennel? Azért legyen már annyi tartása egy nőnek, hogy nem dobja oda magát egyből. Oké én ilyen vagyok, hogy ki mit csinál az az ő dolga!
2021. máj. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minek kéne első randin csók? Másodikra viszem az első kisebb ajándékot, és akkor próbálkozom be, nem az elsőn, mert többre tartom a nőt, de magamat is.
2021. máj. 18. 09:49
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

#5: ha szerinted az ‘sok’ hogy udvariassagbol fizetsz a nonek egy italt meg egy vacsit, akkor lehet valtanod kene a kozmunkarol valami jobban fizetore. mondjuk ennyi esszel nehez lesz.

ebben semmi lehuzas nincs, plane ha a pasi ajanlja fel a meghivast, de ilyen mentalitassal nem csodalkozom, ha incel maradsz eleted vegeig.

2021. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem ez már túl nyálas

Akarom mondani "romantikus" 😅

Nekem ez a randi meg a másodikra kisebb ajándék stb.... Nekem ez sokkkk

2021. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!