Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, erre nem tekintenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erre nem tekintenétek randiként?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem. Hetente 1x van vele közös órám, "ismerősöm", de nem igazán ismerem. Szoktunk beszélgetni, de nem túl sokat. Arra gondoltam, hogy elhívnám valahova, hogy kicsit jobban megismerjem. Egy ilyenre ugye nem tekintenétek randiként? Ha igent mondana rá, akkor azért lenne fontos, hogy ne kezelje randiként, mert ha eljutok oda, hogy elhívjam randira, akkor azt emlékezetessé akarom majd tenni :D


Ebből amúgy kiderülne, hogyha egy kicsit is érdeklem, ugye?


2016. márc. 9. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
De randinak tekinteném.
2016. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan valaki hív el valahová akivel ritkán beszélek, akkor én azt szoktam gondolni, hogy randi szándékkal hív el.
2016. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Randiként tekintenék rá.
2016. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Számomra is eléggé randinak venné ki magát. Amikor egy kevésbé ismert pasi elhív valahova az nálam randi.
2016. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez randi.
2016. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!