Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire probléma, ha a másik fél már az első alkalommal teljesen otthon érzi magát a másik házában? Kiszolgálja magát, úgy tesz mintha ott lakna... Nektek volt már ilyen sztoritok?

Figyelt kérdés

Mi lett a vége?

Nekem ez kicsit meredek. Nyilván ne legyen esetlen, de kérdezés nélkül nyúlkálni úgy mintha sajátja lenne, nem szép dolog. És tudnám még ragozni...



2021. máj. 18. 11:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

Nekem olyan volt, hogy még az első randi előtt a pasi felhívott, hogy épp felém jár, éhes és fáradt, szeretne felugrani.

Vége is lett az ismerkedésnek.

2021. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10-es::D:D:DD:D
2021. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%
10, mert ebbe mi volt a rossz? Miert az jobb ha feszengve uldogelne?
2021. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

4# "Az érezd magad otthon"

Az nem azt jelenti hogy nyitogathatsz és zabálbatsz mindent amit találsz.


Nálunk ha jön olyan akiben megbízom, annak külön hangsúlyozom hogy ehet, ihat amit akar, ne kelljen kiszolgálnom, de mondom ez bizalom, tudom hogy milyen, ismerem azt hogy nem fog bevágni egy 10db os virslit, hanem egy szálat eszik, meg tölt üdítőt vagy bármit.

Nem törölközik össze vissza mindenkiébe hanem megkérdezi hogy használhatja e, szóval ismeri az alapvető illemet.


Aki nem ismeri, az ide többet nem jöhet, franc aki küzd vele én nem tanítgatom, kuka.

2021. máj. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%

13# Látom nem jött le a lényeg.


Mondjuk nem is vártam volna mást mert az ilyeneknek nem szokott leesni.

2021. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
41%
15, tenyleg nem jott at 🤣 milyeneknek ??
2021. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Ok. "Itt semminek nem kell lejönnie semmikek".😂 😂😂


Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, legalább itt ne kössünk már bele a másikba. Ettől függetlenül azokkal értek egyet, akik szerint ez így tahóság, mert az, és egy kapcsolatban nem nevelni szeretnék, hanem társat, aki nem zabál fel, meg nem azt érzem, hogy az ő kényelméért kell "élnem".


Ha ezt valaki nem látja akkor ne csodálkozzon, hogy nincs kapcsolata, mert ennek kölcsönösnek kell lennie.


Egyébként azóta megbeszéltem a személlyel, máramennyire ezt még lehetett, szerintem egy darabig nem lesz párja... :/



Köszönöm a sok tartalmas kommentet!

Ha van még sztoritok írjatok nyugodtan.

2021. máj. 19. 11:44
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

Üzenem annak aki privátba idenyögte, nem, nem anyagi csőd a 10 virsli, de bmeg az illem, meg az hogy zabál mer ingyen van, meg a mértékletességet sem ismeri, meg a fszomnak se kell parazita.


Aki meg nem érti hogy mitől kuka az olyan nő aki benyögi hogy "meg tudnám szokni" annak kivételesen most elmagyarázom.

Azért, mert ha ezt megjegyzi, a hülyének is világos hogy észrevette az életkörülményeik közötti szakadékot és onnantól csak az anyagi javak kellenek neki, és most jön a lényeg, ennek tetejében még olyan kis ostoba is, hogy nem tudja a kis bugris feje hogy kussolni kell az ilyen dolgokról.

2021. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
25%
18, hat ennyibol amit leirtal a kanapes tortenettel en pl arra gondoltam h jol erezte magat veled, jo volt a szex es arra mondta h hat ezt meg birná szokni.
2021. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nekem az jött le a kanapés történetből, hogy "megtudnám szokni", tehát olyan jó lenne egy ilyen helyzetbe belekényelmesedni. Mintha ez is csak egy funkció lenne. Meg tudnám szokni, hogy az autóban van vmi extra, meg tudnám szokni, hogy házhoz jön az ingyen pizza... :D De ez nem egy funkció, ami azért van, hogy én kényelmesen használjam, nekem nem kell érte tennem semmit, meg tulajdonképpen ez jár nekem, amit meg tudnék szokni... nem, ezért dolgozni kell és elég sokmindent beleadni... (El tudom képzelni milyen kiábrándító lehetett főleg ott beterpesztve)... Ez nagyon lealacsonyító.


Érdekes, ahányan vagyunk annyiféleképpen értelmezünk szavakat mondatokat, ezért nem is éri meg a másikat bántani. Lehet nem úgy gondolta a kanapés sem, mint ahogy a személy sem, aki nálam szétpakolt, külön csinálta magának a kaját (nem túl romi), és teljesen úgy kezelte a házam, mintha az övé lett volna, csak bénán jött ki, bénán fejezte ki magát, nem érzékelte, hogy ezt nem lehet.


Ezek remélhetőleg a többségnek nem férnek bele, és tapintatosak, odafigyelnek arra akihez mennek és nem az értékeikre, amit önkiszolgáló módon használnak.

Haverokkal mai napig nem nyúlunk kérdezés nélkül egymás hűtőjébe (több mint 10 éves barátságok), max mondjuk egymásnak, "hogy vegyél ki egy sört", és ez így van rendjén. Egyikünk sem él vissza a helyzettel, nem kell azon izgulnom, hogy mit szeretne felzabálni, amit én nem adok neki (mert mondjuk azzal célom van, vagy mert nincs, és senki nem kér számon miért nincs :D).


Volt olyan haverom is aki ugyanilyen pakolós volt, de nem tartott sokáig a kapcsolatunk, mert más területen is megmutatkozott a viselkedésében ez a pofátlan stílus.


És igazából a kérdést is azért tettem fel, mert ha már valami így kezdődik (és tudnék még a személyről sztorizni), akkor ott személyiségbeli problémák (is) lehetnek szerintem... és gondoltam "kérek rá" megerősítést innen. :D


Köszönök minden kommentet érdekes volt olvasni!


"ennek tetejében még olyan kis ostoba is, hogy nem tudja a kis bugris feje hogy kussolni kell az ilyen dolgokról" - Ez kész, ezen szakadok, mert valóban... :D :D :D

2021. máj. 19. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!