Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire probléma, ha a másik fél már az első alkalommal teljesen otthon érzi magát a másik házában? Kiszolgálja magát, úgy tesz mintha ott lakna... Nektek volt már ilyen sztoritok?

Figyelt kérdés

Mi lett a vége?

Nekem ez kicsit meredek. Nyilván ne legyen esetlen, de kérdezés nélkül nyúlkálni úgy mintha sajátja lenne, nem szép dolog. És tudnám még ragozni...



2021. máj. 18. 11:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%

20, hát mindenki úgy ertelmezi ahogx akarja." tehát olyan jó lenne egy ilyen helyzetbe belekényelmesedni"..belelathatsz amit akarsz de nem voltunk ott. En nem feltetlen a rosszra gondolnek.


Ha felzabalja valaki a hutot, nyilvan gáz..ez nem is kerdes.


"ennek tetejében még olyan kis ostoba is, hogy nem tudja a kis bugris feje hogy kussolni kell az ilyen dolgokról" - Ez kész, ezen szakadok, mert valóban... :D :D :D"

Hat talan nem kene minden libat hazavinni ugye..elobb ismerkedni kene.

2021. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Háát erre írtam azt, hogy ki hogy értelmez egy-egy mondatot, kinek mi fér bele. Én mágara az elhangzott mondatra gondoltam, meg az ezzel járó stílusra (nyilván nem voltam ott, ehhez nem kell ott lenni), de van akinek ez simán belefér. Már nekem sem, felszínesen hangzik, valakinek meg oké. Akkor kellemetlen a helyzet, mikor teljesen eltérnek ezek a viselkedési szokások, vagy az egyiknek gátlástalan.


Amúgy, nem azért de honnan tudod hogy liba? Ellent mondasz az első bekezdésednek. Szerintem ne személyeskedjünk, meg ne itt okoskodjunk. Mindenki úgy próbál érvényesülni az életben ahogyan tud. Aztán valaki vagy megszívja egy-két randin, vagy összeillik másikkal és egészséges értékekkel (mindkét részről pl. - nem kacsint félre, nem kamuzik, nem használja ki a másikat, képes egy emberhez ragaszkodni, kötődni, tisztelni...) lesz egy boldog kapcsolata.

2021. máj. 20. 00:26
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
"olyan kis ostoba is.." ti irkaltatok ilyeneket a csajrol nem én..nyilvan akkor nem sokra tarthatjatok..
2021. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!