Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Viselkedésre, kinézetre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viselkedésre, kinézetre milyenek azok a fiúk akikbe azonnal szerelmes leszel?

Figyelt kérdés
Sok lánytól hallottam azt hogy egyből szerelmes lesz egy fiúba akit nem is ismer személyesen. Milyen fiúk akiknek ilyen sikerük van?
2021. máj. 22. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

"egyből szerelmes lesz" - na ja, ez így az általános iskola felső tagozatig, nagyon maximum a középsuli végéig jellemző viselkedésforma - bár van aki nem növi ki utána sem, de azért a többség rájön, hogy nem egészen így működnek a dolgok.


Amúgy olyan lelkileg problémás embereknél szokott ez kritikus lenni, rögeszmévé válni, rosszabb esetben erotomániává alakulni - mindkét nem esetében.

2021. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Olyan van esetleg, hogy rögtön szimpatikus lesz, rögtön megfog benne valami. De hogy mi ez a valami, változó. Szinte személyenként más.
2021. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz olyanba szerelmes, akit nem is ismersz.

Elég felszínes dolog az, ha ránézésre valakire ezt mondják, csupán azért, mert jól néz ki. Aztán, ha meg szóba elegyednének egymással, lehet hogy borzalmas személyisége lenne az illetőnek.


Az maximum vonzalom, rajongás, amiről beszélsz, nem szerelem.

2021. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1-es azt sem tudtam mit jelent az az erotomania ugy kellett googleznom. Azt tudod hogy mar hivatalosan nem ez a neve es a diagnozis korkepe is valtozott? Csak kamillaztam azokon amiket olvastam.


Biztos hogy erre gondoltal? Szerintem ez nem az. Az egy fuggoseg. Amirol a kerdezo kerdez az szimplan az elso latasra szerelem. Ami letezik de nem tulzottan gyakori nem ugy mint a gyk.

2021. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!