Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon gáz, hogy 38 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz, hogy 38 évesen úgy viselkedek, mint egy szerelmes gyerek?

Figyelt kérdés
Házas vagyok,kissé el van laposodva a házasságom. Munkaügybe találkotok 1 2 havonta egy lánnyal és szerintem vibrál köztünk a levegő.ő egy irodában dolgozik és a kollégájához szoktam menni a mellette lévő asztalhoz. Ha meglátjuk egymást mindig összemosolygunk,meg ha a folyosón vagyok és hallja a hangom direkt arra jön. Látszik a mozdulatain,hogy tetszek neki.Megnéztem az adatlapját 30 éves és házas. Így nem mertem bejelölni se isminek.Ha látom és a közelébe vagyok szinte kalapál a szivem remegek,nagyon durán jelentkeznek szerelmes érzések és ez már 3 éve tart.Képes voltam kivárni a munkahelye közelében csakhogy láthassam akkor szálltam ki az autóból és bementen egy boltba.
2018. jan. 23. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem az a gáz, hogy szerelmes vagy, hanem az, hogy ilyen gerinctelenül viselkedsz a felesegeddel.
2018. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb gaz itt, hogy 38 eves ferfikent az ismi szot hasznaltad.
2018. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Itt csak egy dologgal van gond: gumigerincnek hívják.
2018. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Mivel kapcsolatban vagy, ezért rengeteg oltást fogsz kapni, mert ezt itt GYK-n nagyon nem tolerálják. Én nem ítéllek meg se így, se úgy. Csak a kérdésedre válaszolok.


Nem, nem gáz, hogy ennyire "kamaszosan" reagálsz. Én 41 éves vagyok és mind a mai napig így reagálom le a hasonló helyzeteket. Annyi a különbség, hogy már megfontoltabb vagyok és jobban tudom kontrollálni a tetteimet.


Még mielőtt engem is megátkoznak: nem vagyok házas.

2018. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem gáz, ember vagy. Nem tudom mit van úgy oda mindenki állandóan, ha ilyen kérdést tesz fel valaki. Miért kell egyből leundorítozni az embert stb.? Mikor jöttök már rá, hogy emberek vagytok?


A lényeg, hogy ne csald meg a feleségedet és rá is tudj mosolyogni. Ennyi.

2018. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Es mi a terved amugy? A felesegeddel minden oke? Vele akarsz lenni?
2018. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
elegge az. foleg hogy mostanaban spk 30-40 hez kozeli hazas pasas ilyeneket csinal.. nagyon torzul a vilag.. hazas emberek pfff ... ha valami elmulik az miattad van , ha a viragot nem apolpd el hervad de ha gondozod akkor szep es illatos is. Tudod az asszony is ilyen ha foglalkozol vele akkor nem mulik el..
2018. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

A gyakori már csak ilyen...Szegény kérdező nem azt írta,hogy félrelépett nős pasiként, azt írja,hogy 3 éve rajong egy nőért, aki felé egyetlen lépést se tett.

Azért ne legyünk már annyira konzervatívak,hogy még ezért is földbe döngöljük!


Kérdező, házasok vagytok mindketten. Ha jól működik a házasságod nem érdemes kockáztatni.

Flörtölhettek, ebben nincs semmi, ez még nem megcsalás, egy kicsit felvillanyozza a hétköznapjaidat.


A továbblépést viszont nagyon gondold meg, ne hozd kellemetlen helyzetbe se magad, se a kolléganőt.

2018. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Gyerekek. Ha en elmultam 30 eves ensem hasznalthatom az ixdét mint röhögés jel? Tinik mondjátok màr el, mi “öregek” mit írhatunk ès mit nem, plíz! Ha ne plizezzek.

Jo enis kerek valamit. 25 év alatti hülyegyerek ne használja a felnőtt párkapcsolati rovatot. XD

2018. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
#9 pont 25 vagyok! Xd hazas emberek ne okoskodjanak bele .. a masik hazas eletebe. a megcsalasra valo hajlam csak gerinctelen , megbanast , lelki ismeret furdalast nem ismerő ferfiakban van meg. szerencsere en nem vagyok ilyen , ram sem nezek egy nore sem!
2018. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!