Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen viselkedés utalhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen viselkedés utalhat arra, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam egy csajjal, és két dolgot figyeltem meg amit másoknál eddig nem. Legalábbis azoknál nem, akiknek nem jöttem be. Az egyik az, hogy többször is utalt rá, vagy konkrétan megnevezve beleszőtte a mondatába azt, hogy most mi éppen randizunk. A másik pedig az, hogy minden poénomon - még ha nem is konkrétan annak szántam - nagyon őszintén tudott nevetni. Szerintem ennyire még soha senkit nem tudtam megnevettetni. Jó úton járhatok?
2021. máj. 26. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el következő randira és kiderül. Én is éreztem már baromi jól magam randin, aztán mégsem lett semmi. Vagy én nem jöttem be, vagy részemről nem éreztem a kémiát. Ettől még mint ember, lehet valaki szórakoztató és szimpatikus.
2021. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég valószínű ezek alapján, hogy bejössz neki
2021. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már minden sz@ron nevet, akkor jól érzi magát veled és szimpatikus vagy neki. Jel lehet még az is, hogy hátradobja a haját, hogy jól lásd a nyakát, vagy a csuklóját sokszor kifordítja. Ezek annak a jelei, hogy megadta magát neked, ugyanis ezek gyenge pontok, és Ő megmutatja neked. :) Ha a szádra pillant sokszor akkor pediglen kérem szépen csókot akar a hölgy. Remélem segítettem valamit, minden jót!
2021. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!