Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 31 éves szingli nőként lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves szingli nőként lehet még esélyem a boldogságra?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elkéstem mindennel
2021. máj. 27. 14:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ha neked az a hozzáállásod, hogy ebben a korban már csak az elvált negyvenes férfiak jutnak, akkor miért ne gondolhatná egy korodbeli férfi, hogy neki húszas éveiben járó lány kell, nem egy hosszú kapcsolatban leharcolt harmincas, akinek már férjnél kellene lennie gyerekekkel?

Elég érdekes stílusod van. Jómagam inkább választanék elvált negyvenest, akiben volt annyi, hogy kilépett a rosszból.

2021. máj. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos és pont ez az, amitől tartok

Na nem a 40es elvált pasik ellen szeretnék beszélni, semmi baj nincs velük

Csak pont emiatt írtam azt, h el vagyok késve már

2021. máj. 27. 18:34
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
32 vagyok gyerek, válás, őrült exek nélkül. A barátnőm 31 éves és nagyon jól megvagyunk, szóval van esélyed.
2021. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem késtél el semmiről sem, én is egyedülálló vagyok férfiként. Itt szoktam ismerkedni kevesebb sikerrel. (F39)
2021. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
De jó, örülök nektek🙂
2021. máj. 27. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!