Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegyük fel, hogy szingli nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy szingli nő vagy, párt keresel, és korban közel állsz az alábbi férfiakhoz! Kép nélkül, csak az alábbi infók alapján, melyik férfit/férfiakat lenne kedved jobban megismerni?

Figyelt kérdés

Első

- állatorvosi asszisztens

- albérletben él Budapesten

- örökölt egy nyaralót a Balatonon, ahová télen-nyáron kijár, ott tölti a sátoros ünnepeket, meghívja oda a barátait hétvégi bulizni, stb.

- nem áll túl komolyan az élethez, inkább szórakozik, és nagyon spontán. Csak a munkájában, és az állatokkal kapcsolatos dolgokban viselkedik komolyan. De legalább nem lehet mellette unatkozni.

- szeretne egy nap majd feleséget, és családot, de tervei szerint 40+ évesen


Második

- raktári komissiózó külföldön, de ezt jövőre otthagyja egy home office munkáért

- saját lakása van, kis kerttel (külföldön, valahol Európában)

- van egy nagy kutyája

- nagyon is komolyan áll az élethez, az a típus, akire azt mondják: korához képest nagyon éretten viselkedik

- ő is szeretne feleséget és családot, lehetőleg még harminc éves kora előtt, tehát a húszas évei második felében


Harmadik

- átmenetileg ételfutár, mert elveszítette a munkáját, de nem tudni mit fog később dolgozni, mert a korábbi munkakörébe nem tér vissza

- ő is albérletben él, de nemsokára venni fog egy házat vidéken

- nagyon intellektuális típus, aki rengeteget olvas, előadásokat hallgat Youtubeon, és szeretne elvégezni egy egyetemi szakot a nem túl távoli jövőben

- ő nem szeretne családot, vagyis gyerekeket. Házasságot is csak abban az esetben, ha régóta együtt van valakivel, és még mindig szereti, és a nő örülne neki, ha elvenné. Egyébiránt nem akar házasodni sem. Viszont nagyon szeretne egy komoly, stabil, hosszútávú kapcsolatot. Állatokat se akar tartani, soha, semmilyet.


Negyedik

- orvostanhallgató

- albérletben él, lakótárssal, Debrecenben

- nagyon kevés a szabadideje, és azt lustizással tölti. Saját bevallása szerint ő egy lusta ember, aki minimálisan takarít, és egyáltalán nem főz. A tanulmányaiban sem olyan szorgalmas, mint kellene. Házias barátnőt szeretne, aki ezeket a hiányosságait szívesen kompenzálja.

- szeretne megházasodni és gyermekeket, valamikor a harmincas évei folyamán


2021. márc. 8. 15:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
3
2021. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

3.

Az 1. a legszimpibb igazából, de akar gyereket, az meg nálam kizáró ok.

2021. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem ebből mind a négy kilőve.


Az első azért, mert társnak nem akarok a bulizós, ellazuljuk az életet típusú embereket. Én nem ilyen vagyok, valószínűleg megőrjítenénk egymást. Pedig a foglalkozása pl. nagyon szimpatikus, biztos érdekes ember. Illetve én nem 40 körül akarok házasodni, így a céljaink sem egyeznek.


A második azért, mert nem szándékozom külföldre menni. Ha lennének ilyen terveim, akkor egyértelműen és abszolút ő lenne a választásom.


A harmadik nem, mert én akarok házasságot, és akarok állatot. Ebből egyikből sem adok le. Pedig az, hogy szeret tanulni, egyetemre akarna menni, az szimpatikus.


4. Nem vagyok házias, és a lusta embereket sem kedvelem. Az, hogy a tanulmányaiban sem szorgalmas, az meg semmi másban, az engem visszahúz és idegesít.

2021. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyik se!
2021. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, és ez a négy dalia mind a lábad előtt térdel, és veled szeretné a jövőjét?
2021. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos egyik sem.

Ha a 2.-nak nem lenne kutyája főnyeremény lenne! A kutya sem baj, mert szeretem az állatokat, csak sajnos nekem is van aki viszont más kutyával nem összeszoktatható. ,💔

2021. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a harmadik, az állattilalom kivételével. Most újra vidéki vagyok(8 év után először), és imádom a kacsákat, a legcukibb állatok a földön. Régóta tervezek tartani egy párat, és nemsokára valószínűleg megvalósulhat az álmom.

Az elsővel az a bajom, hogy gyerekeket meg házasságot akar, én nem akarok, de ezt leszámítva lehetne néhány szép évünk együtt.

A második ki van zárva, nem akarom elhagyni az országot, és pláne nem valaki másért (és nem a saját álmaimat követve).

A negyedik van a lista legalján, inkább leszek örök életemben szingli. Nem akarok házicsicska lenni, semmilyen körülmények között.


A négy férfi közül az első három alapvetően szimpatikus, a negyedik taszító.

23N

2021. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva egyiket sem.

Az első komolytalansága nem tetszik, 30 éves korom előtt szeretnék férjhez menni, családot alapítani. Plusz nem különösebben foglalkoztatnak az állatok, így ha neki pont ez az, amiben viszont komoly, akkor nem valószínű, hogy én lennék a megfelelő társ számára.

A második azért nem tetszik, mert nem szeretnék külföldre menni, neki viszont nyilván jó kint, így nem vagyunk egymás ideális társai. Egyébként az elképzeléseimben sem nagy kutya, sem raktári komissiózó nem szerepel, de ezek nem kizáró okok, az adott embertől függ, lehet nem lenne vele bajom.

A harmadik azért nem megfelelő, mert én mindenképpen szeretnék családot. A nem tudni mit fog dolgozni rész számomra kicsit ijesztő, de előfordul, hogy az embernek van ilyen korszaka. Ha egyetemet fog végezni, akkor feltételezem valami elképzelés azért van. Nem tudom eldönteni a leírás alapján, hogy humán, vagy reál beállítottságú, ha utóbbi, akkor a személyiségleírás alapján amúgy ő a legszimpatikusabb nekem.

A negyedik hozzáállása nem tetszik, házias vagyok, de nem szeretném, hogy valaki azt várja el tőlem, hogy az ilyen jellegű hiányosságait kompenzáljam. Van két keze neki is, hogy elvégezze a házimunkát.


Összefoglalva örülök, hogy nem vagyok szingli, és nem kell potenciális jelöltek jó és rossz tulajdonságait mérlegelnem, egymásnak vetnem. A párom tulajdonságait legalább már ismerem, és megbarátkoztam vele. :D

2021. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2
2021. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ki vannak sarkítva. Egyiket sem.
2021. márc. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!