Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a szomszédb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szomszédban a 32 éves srác, aki még a szüleivel lakik simán be tud csajozni, míg nekem alig jön össze?

Figyelt kérdés
Én 31 éves mérnök vagyok. Ő meg hol dolgozik, hol nem és össz-vissz van egy kb 200e Ft-os biciklije.
2021. máj. 31. 09:44
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ok, tény h nagyon jól néz ki, ezt férfiként írom, de ennyire eltörpül a többi "negatív" tulajdonsága? És nem ám plázacicákkal jár, hanem diplomás, értelmes lányokkal. Néha beszélgetek velük, mikor kijönnek tőle/tőlük.
2021. máj. 31. 09:45
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Ebből is látszik, hogy mennyit számít ha van valakinek kisugárzása vagy nincs..Mert attól, hogy mérnök vagy még mit értél el?
2021. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Mi lenne ha asaját életeddel foglalkoznál inkább? Lehet neked is lenne nőd.
2021. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Mindig elmondja, hogy mérnök. Szerinte már ettől ragadniuk kéne rá a nőknek.
2021. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

"nagyon jól néz ki"


Ennyi, itt a mondat vége.

2021. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

aha, nagyon hiheto, hogy a szomszedodtol kijonnek a csajok, te meg rogton elkapod oket a lepcsohazban ‘beszelgetni’ es persze rogton elmondjak, hogy diplomajuk van meg minden.


egyebkent csak a masikat fikazod, de te mit tudsz felmutatni? ja, hogy van munkad es nem anyaddal elsz? ettol meg siman lehetsz ocsmany, buta, unalmas, taszito, rosszindulatu, ami egy not se fog bevonzani.

2021. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jobb a személyisége, külseje, jobban kommunikál. Csajozáshoz kevés, hogy mérnök vagy és van valamennyi pénzed, 32 évesen más tapasztalsz?
2021. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Félreértettétek, nem vágog fel azzal, hogy mérnök vagyok. Ettől nem kéne, hogy ragadjanak rám a csajok. De bárhol utánanézel, mindenhol az jön le, hogy egy pasinak legyen jövőképe, munkája meg a szokásos maszlag. Ok, nekem van hitel a lakásomon, meg van egy középkategóriás használt autóm. Nem keresek milliókat, de van egy biztos állásom. Tudom, hogy annyi nőt nem tudok összeszedni, de nem is akarok alfa hím lenni. Valószínű az 5-ös mondott igazat. Többinek ment a piros kéz.
2021. máj. 31. 10:31
 9/20 anonim ***** válasza:
65%

"Többinek ment a piros kéz."


Ne fenyegess kérlek, meg sírva fogok fakadni!

2021. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Elírtam, mindenkinek ment a zöld.
2021. máj. 31. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!