Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a szomszédb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szomszédban a 32 éves srác, aki még a szüleivel lakik simán be tud csajozni, míg nekem alig jön össze?

Figyelt kérdés
Én 31 éves mérnök vagyok. Ő meg hol dolgozik, hol nem és össz-vissz van egy kb 200e Ft-os biciklije.
2021. máj. 31. 09:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%

MÉRNÖK.


Ki a fenét érdekel???


"Ok, nekem van hitel a lakásomon, meg van egy középkategóriás használt autóm. Nem keresek milliókat, de van egy biztos állásom."


Hiteled van vagy 30 évig. Van egy csere érett kocsid. Kevés a fizud. Biztos állás...manapság?

2021. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak annyi a baj, hogy túl sokat gyakorizol, és ami még rosszabb, el is hiszed, akiket itt írogatnak. Igen, itt nyavalyognak a nőgyűlölők, meg magukat incelnek nevezők, hogy a nők csak a pénzes pasikra meg a magasan képzett emberekre hajtanak, mivel mind pénzéhes.


Nos, ez a gyakori. Nem kell mindent elhinni...


Természetesen nem hátrány a diplomád, az szuper dolog, de ennyitől nem fog egy nő se a nyakadba borulni... A kocsid meg kb senkit nem érdekel, hogy mennyibe került, csak legyen egy darabban.

2021. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
11-es, a srácnak meg van egy biciklije.(amit amúgy még ballagásra kapott) Fizuja vagy van, vagy nincs. Kocsija, de még jogsija sincs.
2021. máj. 31. 11:22
 14/20 A kérdező kommentje:
12-es köszi, lehet a gyk nem életszerű. Nem a diplomától várom, h bukjanak ráma csajok, a sráccal se lenen "bajom" ha tényleg dolgozna és lenne jövőképe. Tőlem aztán lehetne árufeltöltő is. Ő konkrétan hajléktalan lenne, ha nem a szülei.
2021. máj. 31. 11:25
 15/20 anonim ***** válasza:
48%
Jól néz ki, és jó vele a szex. Ennyi elég ahhoz, hogy néhány hétre-hónapra kellemes társaság legyen a nők számára.
2021. máj. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát volt egy másfél éves kapcsija is egy építőmérnök csajjal. Tavaly szakítottak.
2021. máj. 31. 17:51
 17/20 moozygoo ***** válasza:
61%

"Hát volt egy másfél éves kapcsija is egy építőmérnök csajjal. Tavaly szakítottak."

Ez egyre bizarabb, ha a haverod, akkor elég sz*r haver vagy, ha nem akkor meg elég bizarr hogy ennyire nyomonköveted egy idegen életét o_O

2021. jún. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem idegen, szomszéd. Néha megiszunk egy fröccsöt a lenti csehóban. Ennyi.
2021. jún. 1. 20:20
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Egész egyszerűen lehetetlen, hogy egy 30 feletti szüleivel élő férfi talál magának olyan csajt, aki nem prosti. Melyik város ez, ahol létezik ilyen eset?
2021. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Debrecen, de sztem lényegtelen a város.
2021. szept. 18. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!