Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfi akivel ismerkedem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi akivel ismerkedem, azt mondja, nincs munkahelye, csak befektetése. Nem vagyok egy gazdaságügyi zseni. Ez azt jelenti, hogy anyagilag kockázatos életet él, és bármikor mindent elveszíthet? Mert az nekem túl nagy stressz lenne egy kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2021. jún. 1. 17:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok gazdasági zseni, de azt tudom hogy nem csak teljes vagyont lehet befektetni, tehát nem feltétlenül kockázatos olyan értelemben, hogy "mindent" elveszíthet.
2021. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
Tudni kéne milyen befektetés.
2021. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%

Sokmindent jelenthet. Néhány lehetőség a teljesség igénye nélkül:

1. Hazudik, nincs semmije

2. Ez csak csajozós szöveg, aztán ki tudja mi az igazság, van valami megtakarítása, vagy a szülők pénzelik, vagy örökölt stb.

3. Igazat mond, sok pénze van, és nem felélte, hanem okosan befektette, és a hozamból él. Ehhez azért vagy NAGYON sok pénz kell, vagy NAGYON kell érteni a témához, mert NAGYON könnyű hatalmasat bukni. Én az elsőre tippelek, de persze te ismered, neked kell tudnod melyik a legvalószínűbb lehetőség.

2021. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem merek rákérdezni milyen befektetése van, az olyan, mintha a zsebében matatnék, nem? Pláne most ebben a nagyon korai szakaszban, talán egy 2-3. randin megkérdezem, ha eljutunk addig.
2021. jún. 1. 17:14
 5/35 A kérdező kommentje:
Hát a 3. válasz nem túl derűs, de fel kell készülni a rosszra is. Még alig ismerem, levelezünk. Hamarosan lesz 1. randi.
2021. jún. 1. 17:16
 6/35 anonim ***** válasza:
66%

"Ez azt jelenti, hogy anyagilag kockázatos életet él, és bármikor mindent elveszíthet?"

Vannak különböző befektetési formák és diverzifikáció. Ha kiad egy ingatlant, az is befektetésnek számít. Ha elég pénzt jól fektetsz be, kb. válság is történhet, akkor is lesz jövedelmed belőle.


"Én az elsőre tippelek,"

Semmi nincs írva a srácról, teljesen random tipp rosszindulatból. Sztem csak iszonyat irigy lehetsz.

2021. jún. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ez kamunak hangzik.

Akinek tényleg annyira sok pénze van, hogy vígan megél a pár százalékos hozamból, az nem közli még az első randi előtt. Azok általában pont titkolják.


De ha talizol vele, NE adj neki kölcsön, és NE költözz vele össze, akkor se ha könyörög.

2021. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

7. válaszoló szerint is rosszat jelent.

"nem közli még az első randi előtt" - Kérdeztem, mivel foglalkozik, mondta felmondott és most a befektetéseiből él. Előtte volt munkahelye, most nincs.

Fura, mert amúgy én elhiszem neki, inkább a kockázatosságon aggódok, de 3. és 7. szerint meg inkább kamu az egész? Nem tudom, erre nem gondoltam, meg eddig még sose ismerkedtem olyannal, aki ekkorát kamuzott volna. Tehát hogy arról hazudna, miből él? Ilyennel még nem volt dolgom.

2021. jún. 1. 17:25
 9/35 anonim ***** válasza:
38%

Inkább tanuld meg, hogy csinálják a profik, akik a faszi anyagi helyzete alapján (is) válogatnak. Egy gazdag (vagy sokkal inkább vagyonos) faszinál az alábbi jeleket keresd:

- munkája (esetedben ez kiesett), pl. főorvos, IT manager, saját ügyvédi irodája van...

- karóra (ki kell magad képezni nincs mese), nyilván vannak replikák is, itt jön be a képbe, hogy az egész ember attitűdjét értékeled, egy csöves cigánynak nyilván hamis órája lesz (Police meg hasonló gagyi órákat viselő melós parasztokat kerüld), pár példa: Jaeger-LeCoultre, Patek Phillipe, Audemars Piguet, Hublot, Ulysse Nardin...

- autó, ismét csak ki kell magad képezni, egy 15 éves BMW, ami egy volt német céges autó, nem ugyanaz mint mondjuk egy 2 éves Maserati, vagy hasonló korú S Mercedes

- öltöny (esetedben ismét csak kiesett)

- bőrtáska (amivel munkába jár, esetedben kiesett)

- lakás (nem csak mekkora, de hol van)

- drága hobbyk (vitorlázás, saját vitorlás az Adrián, Balatonon elég jó jel)


Ez alapján meg tudod állapítani, hogy érdemes-e vele foglalkozni

2021. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Igazból csak spekulálni lehet, egyikünk se ismeri annyira, még én se, ti válaszolók még annyira se mint én. Majd kiderül. De azért lehet körültekintőbb leszek. De nem vagyok anyagias típus, akkor is ismerkednék vele, ha éhenkórász tanár lenne.
2021. jún. 1. 17:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!