Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nehezíti meg az életemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehezíti meg az életemet anya?

Figyelt kérdés

Többször előfordult már a múltban is, hogy magamon éreztem egy általános feszültséget, ha randira mentem, amit nem én gerenráltam. Anya 16 éves koromban is mindig beleszólt, ha randira indultam, hogy miért ilyenkor hívott el a srác stb, házibulikba még jobban elengedett. Jelenleg 21 évesen ott tart a helyzet, hogy nem hívhatom át a barátomat, folyamatosan azt kérdezgeti, hogy hova hívott el, miért nem csinált a hétvégén programot, mintha én nem tehetnék semmit a kapcsolatért stb, teljesen ideges leszek miatta, ha találkozni indulok. Sok dolga van, így sokszor nem tudunk nagyobb programot szervezni, de így is mindig nála vagyunk, mert én nem tudom sajnos viszonozni, nem egyedül élek, és nem oldható meg az elköltözésem. Egy nehéz egyetemen tanulok, most vizsgaidőszakban alig volt időm aludni, nem segítettem be a házimunkába, em raktam rendet magam után, amit sérelmezett, pedig nem dolgozik, és nekem kellett elmennem alkalmi munkákra a vizsgák előtt. Ennyi idősen már több autonómiára lenne szükségem, hamarosan a diplomámnak megfelelő állásom lesz stb. A magánéletemben mindig olyan személyekkel találkoztam, akiknek megvolt a saját életük, nem lehetett velük nagyon szoros kapcsolatot kialakítani a kapcsolaton belül, így az összeköltözés nem jöhetett szóba egyszer sem.

Mit tennétek a helyemben?



2020. jan. 18. 22:03
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
Anyád korán szült?
2020. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyad nem a diplomad felti? H nem tudsz eleget tanulni a vizsgakra?


Amugy mergezo szulonek tunik anyad.

Olvasd el: Susan Forward: Mergezo szulok c. konyvet!!!

N/36

2020. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Jajjj szegény, nincs időd rendetrakni.

Szerinted a felnőttek hogy oldják meg, gyerek, munka, háztartás, amibe beletartozik főzés, mosás, takarítás?

Azzal meg semmi gond nincs, ha érdeklődik hova mész. Amíg ott laksz, ez természetes. Ha meg olyan önálló nagylány vagy, költözz el, dolgozz, tartsd el magad és akkor nem tartozol senkinek elszámolással.

2020. jan. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!