Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy huszonéves lánynak arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy huszonéves lánynak arról mi jut eszébe, ha a huszonéves srácnak akivel ismerkedik van lakása, viszont nincs autója?

Figyelt kérdés
Csak így magában mi a véleménye, mit gondol erről? Jó/rossz. Miért ez, miért az, örül neki, nem örül neki, stb.
2021. jún. 4. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy nagyon jó és hasznos dolog az autó, de nem probléma ha nincs. Amikor még édesanyámmal éltem, nekünk sem volt autónk, megoldottuk :)


A lakás már lényegesebb, és ha saját, akkor nem kell vesződni a lakbérrel sem.


Páromnak van mindkettő (már kapcsolatban voltunk amikor lett, mielőtt jönnek a trollok) és én nagyon keveset utazom a kocsijában, BKV-val és gyalog utazom.

2021. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, 22/N
2021. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem nőként válaszolok, de szerintem arra, hogy "Ez a srác lakásra gyűjtött és nem autóra". Ez a logikus gondolat, nem?


Fordított nemekkel én is láttam olyan nőt akinek van kocsija, de lakása nincs. Arra gondolta, hogy "kocsira gyűjtött és nem lakásra". Meg mivel ismerem egy ideje, arra is, hogy valószínűleg nem szeret gyalogolni, mert eléggé lusta-flegmatikus a vérmérséklete, vagyis inkább mondanám olyannak aki szereti az egyszerű megoldásokat. Ez amúgy szimpatikus nekem például.


De persze ahány ember annyi gondolat, ugyebár.

2021. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anno ilyen idős koromban magamból indultam ki. Nekem sem volt autóm, most sincs, 31 évesen sem, nincs szükségem rá, simán elvagyok BKV-vel, ha vidékre megyek, akkor meg vonattal; ritkán hívok taxit, ha olyan helyen vagyok este, ahol nincs útba eső éjszakai busz.


Nyilván az nem mindegy, hogy mégis milyenek a körülmények. Ha az a lakás pl. vmi kisvárosban van, és jelentősen megcsappannak emiatt a munkalehetőségei (mert nem tud könnyen ingázni), és otthon b...a a rezet / csak nyíg, hogy milyen igazságtalan a világ, és nem is tanul mellette, az nem lenne szimpatikus. Illetve ha nincs autója, akkor ne mással vitesse a popóját mindenhova és ne hisztizzen, ha apu / anyu / tesó / haver éppen nem ér rá (sajnos láttam ilyet). Ha ellátja így magát, pl. tömegközlekedik, biciklizik, az tök oké.


A lakás az előnyös ha van, de nekem az sem volt anno elvárás.

2021. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

semmit. egy lakassal altalaban tobbre megy az ember, mint egy autoval, nekem mindig furak voltak az olyan emberek, akik nagy, draga autoval flexeltek, de alberletben eltek.


illetve az is eszembe jut, hiogy nincs jogsija, nem tud vezetni. nem hat meg kulonosebben.

2021. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mikor párom megismertem, se lakás, se kocsi nem volt. Végül lett mindketten, közösen dolgoztunk meg érte, bár igaz, ehhez kellett hitel is, de együtt fizetjük. Azóta már a férjem.
2021. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Amikor megismertem a férjem egyikünknek se volt se lakás se autó. Házat vettünk később közösen, autó azóta sincs mert különböző okok miatt egyikünk sem vezethet.
2021. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs kocsim, lakásom van, de nem is akarok kocsit egyelőre, mert budapesti vagyok és elég nekem a tömegközlekedés, nyilván nem érdekel, ha valakinek nincs kocsija.

Viszont akit ez a kérdés foglalkoztat, hogy xy mit gondol róla, hogy nincs kocsija és ezen komolyan végigment gondolatban, na az elképesztően antipatikus. Legyen kocsid, ha használni kell és akarod is vagy ne, ha nem akarsz, ez csak egy használati tárgy. Sose értettem, hogy hogyan lehet ebből ekkora ügyet csinálni.

2021. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Azt gondolom, hogy van esze, a városban felesleges. Meg azt is, hogy biztos nem szeret vezetni(amit teljesen megértek). A nőket nem érdekli annyira az autó, mint amennyire azt a férfiak gondolják.
2021. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Viszont fordítva lehet elgondolkoznék, hogy a gondolkodásom alapján egy autó annyira nem prioritás mint egy mástól független élettér
2021. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!